30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Google wyjaśnia, jak korzystać z zegarka Pixel Watch, aby uzyskać 24 godziny pracy na baterii

Google wyjaśnia, jak korzystać z zegarka Pixel Watch, aby uzyskać 24 godziny pracy na baterii

Google oficjalnie twierdzi, że można uzyskać 24 godziny pracy na baterii od zegar pikselowy Bateria ma pojemność 294 mAh i teraz zapewnia oficjalny podział na to, jak osiągnęła tę liczbę.

Na początku Google Precision Print powiedział tylko, że „maksymalna żywotność baterii jest przybliżona i oparta na testach ze sprzętem i oprogramowaniem przedprodukcyjnym”.

Terminy wysyłki są przybliżone. Korzystanie z niektórych funkcji skróci żywotność baterii. Żywotność baterii zależy od włączonych funkcji, sposobu użytkowania, środowiska i wielu innych czynników. Rzeczywista żywotność baterii może być krótsza.

Artykuł „Ładowanie zegarka Google Pixel Watch i wydłużanie czasu pracy baterii” zawiera Jest teraz zaktualizowany Aby wyjaśnić, że „24-godzinna żywotność baterii zależy od następującego użytkowania”:

  • 240 powiadomień
  • 280 kontroli czasu
  • 5 minutowa rozmowa telefoniczna LTE.
  • 45 minut treningów LTE i GPS z odtwarzaniem pobranej muzyki z YouTube
  • 50 minut nawigacji (Google Maps) po połączeniu z telefonem przez Bluetooth
  • Zegar skonfigurowany z ustawieniami domyślnymi, w tym z ekranem Zawsze włączony, jest wyłączony

Ta liczba wynikająca z wyłączenia wyświetlacza Always-on jest godna uwagi, zwłaszcza że kanał „Aktualizacje” w aplikacji Pixel Watch wyświetla monity o AOD po ustawieniu. Wykonując ćwiczenia, Udało nam się to łatwo Ponad 24 godziny pracy na baterii przy włączonym AOD. Możliwe jest również korzystanie z niego przez cały dzień, ale nie oczekuj tego później.

Apple zawsze zapewniał Podobne informacje Za zegarek (skup się na nas):

Całodzienna żywotność baterii zależy od następującego sposobu użytkowania: 90 kontroli czasuA 90 powiadomieńA 45 minut korzystania z aplikacjioraz 60 minut ćwiczeń Z odtwarzaniem muzyki z Apple Watch przez Bluetooth przez 18 godzin; Korzystanie z Apple Watch Series 8 (GPS) polega na połączeniu się z iPhonem przez Bluetooth podczas całego 18-godzinnego testu; Obejmuje całkowite wykorzystanie Apple Watch Series 8 (GPS + Cellular) 4 godziny LTE Połączenie i 14 godzin Połączenie z iPhonem przez Bluetooth przez 18 godzin.

Więcej o zegarku Pixel:


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: