28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Giganci sprzedają Rossa Striplinga firmie Athletics za pracownika użyteczności publicznej Jonaha Coxa – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Giganci sprzedają Rossa Striplinga firmie Athletics za pracownika użyteczności publicznej Jonaha Coxa – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Giants i Athletics sfinalizowały transakcję w piątek.

Obie drużyny ogłosiły w piątkowe popołudnie, że San Francisco sprzedało weterana praworęcznego miotacza Rossa Striplinga oraz świadczenia pieniężne do Oakland za bramkarza/zapolowego Jonaha Coxa.

Stripling miał problemy w swoim pierwszym sezonie w Giants po podpisaniu dwuletniego kontraktu o wartości 25 milionów dolarów z San Francisco w zeszłym sezonie, notując rekord 0-5 z ERA na poziomie 5,35 i 70 strikeoutów do 16 spacerów w 89 rundach, przeskakując pomiędzy rotacją początkową i zagroda.

Po podpisaniu drugiego i ostatniego roku kontraktu Stripling ma zarobić 12,5 miliona dolarów w 2024 roku. Andrew Baggarley z The Athletic poinformował po zawarciu umowy, że San Francisco zapłaci 3,25 miliona dolarów z pensji Striplinga w ramach umowy.

22-letni Cox grał na środkowym obrońcy, na lewym skrzydle i jako rozgrywający w niższych ligach, odbijając 0,287/0,366/0,403 z dwoma home runami, 15 RBI i 20 skradzionymi bazami jako debiutant i Single-A. Spółki zależne w 2023 roku.

Stripling ciężko pracował poza sezonem, przygotowując się do sezonu 2024, wprowadzając do swojego zestawu nową propozycję, którą nazywa „Deathball”, i którą zadebiutuje w kolorze zielono-złotym.

34-latek dołączy do byłego kolegi z drużyny Giants i weterana lewego obrońcy Alexa Cobba w Oakland, z którym w piątek oficjalnie podpisał roczny kontrakt.

READ  Mistrzostwa Świata Kobiet kończą się na fikcyjnej ziemi w Australii, przegrywając ze Szwecją w meczu o trzecie miejsce