24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gdy Brownowie starają się unowocześnić stadion, polityk z Cleveland przypomina Jimmy’emu i Dee Haslamom o Kodeksie sztuki modeli.

Gdy Brownowie starają się unowocześnić stadion, polityk z Cleveland przypomina Jimmy’emu i Dee Haslamom o Kodeksie sztuki modeli.

Dwadzieścia dziewięć lat po tym, jak Art Modell wyprowadził Brownów z Cleveland, jego nazwisko wciąż rozbrzmiewa lokalnie.

Kiedy nowi Browns, zespół ekspansji, który wszedł do ligi w 1999 roku, nalegają na nowy lub odnowiony stadion, członek Rady Miejskiej Cleveland przypomniał, że obecnie drużyna posiada przepisy uniemożliwiające wyprowadzkę z miasta.

Via Lucas d'abrielli z Zwykły sprzedawca w ClevelandRadny Brian Kazee zorganizował w poniedziałek konferencję prasową dotyczącą „Modelowe prawo artystyczne„.

Przepis wprowadzony po przeniesieniu drużyny Browns przez Modella uniemożliwia drużynom otrzymującym pieniądze podatników rozgrywania większości meczów u siebie w innym miejscu niż macierzysty stadion, chyba że: (1) burmistrz i rada miasta zatwierdzą takie posunięcie; lub (2) zespół powiadomił z wyprzedzeniem (sześć miesięcy) o zamiarze przeniesienia, zapewniając lokalnemu nabywcy możliwość zakupu zespołu.

Brownowie rozważają obecnie przeprowadzkę do Brook Park, śródlądowych przedmieść położonych około 20 minut od Cleveland.

„Dzięki temu Cleveland Browns przejdą odpowiednią procedurę w celu przeniesienia zespołu, czy to do Timbuktu, czy do Brook Park” – powiedział Kazi.

Haslamowie wybierają dwie możliwości. Istniejący stadion mógłby zostać odnowiony kosztem około 1 miliarda dolarów lub można by zbudować nowy stadion z kopułą w Brook Park kosztem około 2 miliardów dolarów.

READ  Cooper Cobb nie zagra w niedzielę i może pozostać kontuzjowanym rezerwowym