20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Garrett Wilson: To, co wydarzyło się w tym roku, nie może się powtórzyć

Garrett Wilson: To, co wydarzyło się w tym roku, nie może się powtórzyć

Skrzydłowy Jets, Garrett Wilson, zanotował 95 chwytów na odległość 1042 jardów, grając w tym sezonie z czterema różnymi rozgrywającymi, ale nie mówcie mu, że dobrze się spisał, zamieniając cytryny w lemoniadę.

Wilson powiedział w poniedziałek reporterom, że sezon 2023 był „najgorszym rokiem w moim życiu” i że „piłka nożna nigdy nie była tak trudna” w żadnym innym momencie jego życia. Powiedział, że zespół powinien odnieść sukces, niezależnie od tego, czy będzie to Aaron Rodgers, czy ktoś inny grający rozgrywający, ponieważ widzi, że inne drużyny są w stanie przystosować się w sposób, w jaki Jets nie byli w stanie zareagować, odkąd on jest w drużynie.

„Co wydarzyło się w tym sezonie? To nie może się powtórzyćWilson powiedział za pośrednictwem Briana Costello z Poczta nowojorska. „Musi być lepiej. Musimy dokonać zmian w grze. Musimy zrobić wszystko, aby przeciwdziałać temu, co otrzymujemy i być w stanie umieścić punkty na tablicy, ponieważ dwa lata, które spędziłem tutaj, szczerze mówiąc, było ciężko. Było ciężko.

Rodgers ma powrócić w 2024 roku, a Jets mają nadzieję, że jego obecność pomoże zakończyć najdłuższą suszę w lidze. Historia Jets mówi, że nie ma gwarancji, że Wilsonowi potoczy się lepiej niż podczas jego pierwszych dwóch bolesnych sezonów w NFL.

READ  NFL Draft: 2 typy Chiefs, które zszokują fanów Kansas City