20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Flash łączy ręce z polską Grupą Elemen w celu produkcji komponentów EV, Energy News, ET Energy World

Flash łączy ręce z polską Grupą Elemen w celu produkcji komponentów EV, Energy News, ET Energy World

New Delhi: producent podzespołów elektronicznych Błysk W czwartek związał się z polską firmą Grupa elementów Produkcja silników trakcyjnych i sterowników do pojazdów elektrycznych Indie. Firma z Pune jest wiodącym producentem elementów elektrycznych i elektronicznych do jedno- i trzykołowych pojazdów, a obecnie rozszerza swoją obecność w segmencie elektrycznych samochodów osobowych i pojazdów użytkowych.

W oświadczeniu firma poinformowała, że ​​będzie produkować i sprzedawać systemy w Indiach, podczas gdy grupa Elemen będzie nadal obsługiwać inne rynki międzynarodowe.

W ramach nowej współpracy firma planuje zainwestować dodatkowe 150 crore Rs w ciągu najbliższych dwóch lat.

„Współpraca z Elemen Group pozwoli Flashowi nie tylko poszerzyć swoją koncentrację, ale także wzmocnić swoją pozycję w branży pojazdów elektrycznych. Silna wiedza ekspercka Elemen w zakresie projektowania i rozwoju w połączeniu z naszymi możliwościami produkcyjnymi pozwoli nam wejść na nowe rynki” – powiedział dyrektor zarządzający Flash. Sanjeev Vasdev Powiedział.

Marka posiada sześć zakładów produkcyjnych w Indiach. Niemcy oraz Węgry i zatrudnia ponad 2500 osób.

Cezary, Prezes Zarządu Grupy Elemen Łaskawy Wspomniani partnerzy są dobrze przygotowani do dalszego wzmacniania swojej obecności w przestrzeni elektromobilności.

„Dzięki silnemu ukierunkowaniu Flasha na produkcję i jakość w połączeniu z naszą silną wiedzą w zakresie projektowania i rozwoju, mamy nadzieję na dalsze wzmocnienie naszej obecności w ekscytującej przestrzeni elektromobilności i oferowanie naszych rozwiązań producentom pojazdów elektrycznych na nowych rynkach” – zauważył.

READ  Trwa nabór wniosków na Igrzyska Wajnbergowskie 2024 w Polsce