19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fikcyjna gra Vanillaware była drażniona w 2019 roku pod koniec rozwoju, mówi George Kamitani

Fikcyjna gra Vanillaware była drażniona w 2019 roku pod koniec rozwoju, mówi George Kamitani

W marcu 2019 r., wydawca atlus i deweloper Naczynia waniliowe wydany 13 Strażników: Aegis Rim wstępczyli płatne doświadczenie 13 Strażników: Aegis Rim Pełne wrażenia z gry. Chociaż sekcja Dodatki w menu gry zawiera jeden znaczący bonus — a zwiastun Do następnego zupełnie nowego tytułu Vanillaware.

Teraz rozmawiam z nintendorowy O nadchodzącym zachodnim wydaniu GrimGrimoire razWspółzałożyciel Vanillaware, George Kamitani, mówi, że długo działający tytuł jest na końcu prac rozwojowych i ma być jedną z największych dotychczas gier Vanillaware.

W marcu 2019 roku, z powodów, których nie będę wgłębiać, wydaliśmy tylko wstęp 13 Strażników: Aegis RimAle było tam wideo z naszego następnego tytułu” – powiedział Kamitani. „A teraz wreszcie jest skończony. Chociaż nie jestem reżyserem tego tytułu, jest to jedna z największych produkcji Vanillaware, więc proszę, wyczekujcie jej.”

Kamitani kontynuował: „Wreszcie tytuł, nad którym teraz pracuję, nie zostanie ukończony przez kilka lat, ale kiedy ten duży tytuł, o którym wam mówię, zostanie ukończony, muszę zatrudnić personel programistyczny, więc rozwój mój projekt w końcu ruszy pełną parą”.

Platformy i okno wydania nowego tytułu nie zostały jeszcze ogłoszone. Jedynym potwierdzonym szczegółem jest to, że zostanie opublikowany przez firmę ATLUS.

READ  Najwyższy czas zakazać przysięgi na czerwono