4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fantasy Football: 10 największych reakcji na 4. tydzień NFL | Wiadomości, rankingi i prognozy dotyczące fantasy football

Fantasy Football: 10 największych reakcji na 4. tydzień NFL | Wiadomości, rankingi i prognozy dotyczące fantasy football

Devona Ashaniego Ani jednego cudu: Acane w drugim meczu z rzędu zdobył ponad 100 jardów w biegu i średnio ponad 10 jardów na prowadzenie.

Więcej debiutantów ma więcej czasu na grę: Acane nie był jedynym debiutantem, który w czwartym tygodniu otrzymał więcej czasu na grę niż pozostali gracze w składzie.

Niektóre pola tła stają się wyraźniejsze, inne bardziej złożone: Było wiele sytuacji, w których komitet uciekania wolał zacząć od częstszego uciekania. Inni, którzy mieli wyraźny start, zbliżyli się do komisji.

Szacowany czas czytania: 7 minut


najlepsza przyjaciółka Futbol fantasy Podsumowanie koncentruje się na wykorzystaniu graczy i statystykach, analizując wszystkie istotne informacje potrzebne do osiągnięcia wyimaginowany Sukces w 2023 r. Tutaj dotykamy tylko odpowiednich graczy Futbol fantasy Ligi.

Oto moje 10 najlepszych reakcji na niedzielne mecze. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, sprawdź moje konto Pełne podsumowanie niedzieli.

Devona Ashaniego Zaczyna dominować w obronie Dolphins: Wybitny debiutant przewodził drużynie Dolphins w ofensywnych snapach i produkcji.

 • Raheem Mostert Niewielkie prowadzenie w rzutach oddanych w pierwszej kwarcie – 8-6. W drugiej kwarcie oba zespoły zremisowały 10:10. Acane objął niewielką przewagę w trzeciej kwarcie z wynikiem 12-9, a Achane zdominował czwartą kwartę z wynikiem 11-2.
 • Łososiowy Ahmed W zeszłym tygodniu doznał kontuzji i nie grał. Zagrał tylko cztery snapy w połowie czwartej kwarty, po trzeciej lub czwartej próbie i ponad 17 jardach.
 • Mostert może w dalszym ciągu być technicznym starterem, ponieważ niektóre drużyny wolałyby sprowadzić swojego weterana z powrotem na pierwszy pstryk meczu, ale to Eshane powinien zacząć od ataku, podczas gdy Mostertowi będzie teraz bardzo trudno rozpocząć grę.
 • Jeff Wilson Jr W tym tygodniu może powrócić z kontuzjowanej rezerwy i może mieć wpływ na grę w defensywie. Biorąc pod uwagę, jak dobrze gra Acane, nie powinno to działać na jego szkodę. Był to także jedyny słaby występ Mosterta w sezonie, dlatego Wilson może ograniczyć się do kilku snapów na mecz.
READ  Pierwsze zwycięstwo Kowbojów na wyjeździe od 1992 roku sprawiło, że Jerry Jones zaczął marzyć o wielkich rzeczach

Dobra i zła wiadomość dla James gotuje: Przenikliwy biegacz Billsów wykonywał całą pracę przy linii bramkowej, ale nie wykonywał żadnych ćwiczeń po trzeciej próbie ani dwuminutowych ćwiczeniach.

 • Cook prowadził zespół z 12 prowadzeniem, ale zyskał zaledwie 29 jardów. Złapał także podanie na 48 jardów.
 • Ku uciesze swojego wyimaginowanego trenera strzelił gola przy drugiej okazji na linii bramkowej.
 • Jedynym problemem jest to, że zaczął dzielić więcej czasu z innymi graczami.
 • Częścią tego było Damiana Harrisa Zagrał większość snapów czwartej kwarty, ale był też inny moment Lataviusa Murraya Często praca zabierała przechodniów.
 • W pierwszych trzech kwartach Murray rozegrał wszystkie trzecie i długie snapy. Chociaż czasami widzimy zmianę w trzeciej linii defensywy, gdy potrzebny jest zawodnik do ochrony podań, Murray albo prowadził trasę, albo prowadził piłkę w każdej z tych akcji.
 • Cook powinien w dalszym ciągu odnotowywać dwucyfrową liczbę kampanii na mecz, ale jego liczba bramek na mecz spadła i może pozostać niska w przyszłości.

Przejmij kontrolę nad fantasy footballem i zakładami bukmacherskimi dzięki narzędziom opartym na danych i sztucznej inteligencji, którym wszyscy ufają