15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fantasia Barrino mówi, że „straciła wszystko” w związku z problemami osobistymi po wygraniu „American Idol”: „To nie było łatwe”

Fantasia Barrino mówi, że „straciła wszystko” w związku z problemami osobistymi po wygraniu „American Idol”: „To nie było łatwe”

Autor: Sam Joseph Simon dla Dailymail.com

00:03 29 grudnia 2023, aktualizacja 00:03 29 grudnia 2023

W nowym wywiadzie Fantasia Barrino opowiedziała o burzliwych latach, przez które przeszła po wygraniu trzeciego sezonu American Idol ludzie.

Chociaż 39-letnia piosenkarka odebrała główną nagrodę po pokonaniu innych konkurentek w 2004 roku, później popadła w poważne problemy finansowe.

Artystka, która niedawno stwierdziła, że ​​stała się ofiarą profilowania rasowego, została pozywana przez ojca w związku ze sposobem, w jaki go przedstawiono w jej wspomnieniach z 2006 roku „Życie nie jest bajką”.

Problemy Parrino trwały nadal i w 2010 roku przedawkowała środki nasenne i aspirynę. Trafiła do szpitala, przeżyła tę ciężką próbę.

Twórczyni hitu rozpoczęła wywiad od stwierdzenia, że ​​jej życie po „Amerykańskim Idolu” „nie było łatwe”. Dużo straciłem. 'Straciłem wszystko.'

W nowym wywiadzie dla People Fantasia Barrino opowiedziała o burzliwych latach, które przeżyła po wygraniu trzeciego sezonu American Idol; Można było to zobaczyć na początku tego miesiąca

Artystka następnie przypisała swoje problemy byciu „zbyt ekologiczną” w kontekście branży rozrywkowej.

Następnie Parrino opowiedziała o tym, czego żałowała, że ​​nie wiedziała na początku swojej kariery zawodowej piosenkarki.

„Można zostać bizneswoman i mieć świetnych partnerów biznesowych, ale to nie ma nic wspólnego z miłością. Dużo czasu zajęło mi rozgryzienie tego” – powiedziała.

Twórczyni hitu wspomniała również, że rozpoczynając karierę w Hollywood, nie była pewna, jak poradzić sobie ze swoimi sprawami prawnymi i finansowymi.

Nie wiedziałem nic o kontraktach. „Nie wiedziałam nic o sprawdzaniu twoich finansów i codziennym upewnianiu się, że twoje rzeczy są tam, gdzie powinny” – powiedziała.

Parrino dodała, że ​​„ufała i wierzyła każdemu, kto pojawił się w moim życiu”.

Piosenkarka przyznała jednak, że jest „wdzięczna” za przeżyte doświadczenia i stwierdziła, że ​​bez nich „nie byłaby tą kobietą, jaką jestem dzisiaj”.

„Jestem fanem biblijnej Księgi Hioba” – podsumowała piosenkarka. Hiob stracił wszystko. Ja też”.

Chociaż 39-letnia piosenkarka zdobyła główną nagrodę po pokonaniu innych konkurentek w 2004 roku, później stanęła w obliczu poważnych problemów finansowych; Widziane w 2004 roku
Artystka następnie przypisała swoje problemy byciu „zbyt ekologiczną” w kontekście branży rozrywkowej. Można było to zobaczyć na początku tego miesiąca
Piosenkarka przyznała, że ​​jest „wdzięczna” za przeżyte doświadczenia i stwierdziła, że ​​bez nich „nie byłaby tą kobietą, jaką jestem dzisiaj”; Można było to zobaczyć na początku tego miesiąca
Parrino wystąpiła ostatnio w roli Celie Harris Johnson w nowo wydanym dramacie muzycznym The Color Purple; Można było to zobaczyć na początku tego miesiąca

Parrino wystąpiła ostatnio w roli Celie Harris Johnson w nowo wydanym dramacie muzycznym The Color Purple.

READ  Frank Fritz z American Pickers trafia do szpitala po udarze, mówi były partner Mike Wolf

Autor tekstów pojawił się u boku takich artystów jak Taraji P. Henson, Colman Domingo i Corey Hawkins w filmie opartym na powieści Alice Walker z 1982 roku pod tym samym tytułem.

Film spotkał się z szerokim uznaniem krytyków, obecnie posiada ocenę 87% Zgniłe pomidory.

Według nich film wygenerował także nieco ponad 25 milionów dolarów od widzów Mojo kasowe.