22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Eminem udostępnia nową piosenkę zatytułowaną „Houdini” z albumu The Death of Slim Shady

Eminem udostępnia nową piosenkę zatytułowaną „Houdini” z albumu The Death of Slim Shady

śmierć Szczupły, zacieniony Już wkrótce, gdy Eminem wyda swój nowy singiel „Houdini”, piosenkę, która ma na celu „zniknięcie” z jego kariery.

„Mały diabeł z wystającym rozwidlonym językiem” – śpiewa Eminem w początkowej zwrotce, po czym dodaje: „Nadal biały głupiec ciągnie Chryslera do brzytwy z Vics i Percs oraz koszulką Bud Light”.

W innym miejscu utworu raper wykrzykuje gwiazdę „Hot Girl Summer”: „Gdybym zapytał Megan Thee Stallion, czy zechciałaby ze mną współpracować/Czy naprawdę będę miał szansę na przełom?/Nie wiem. wiedzieć.” „Ale cieszę się, że wracam jak abra-abracadabra”.

W kwietniu, po występie w drafcie NFL 2024 w Detroit, Eminem ogłosił swój nadchodzący nowy album – pierwszy od 2020 roku. Muzyka do zabicia – Będzie zatytułowany Śmierć Salima Shadiego (zamach stanu Nima).

Eminem w dalszym ciągu obiecywał, że się zabije, aby pozbyć się swojego alter ego, co stało się wirusowe w 1999 roku Płyta Slim Shady – z Fałszywy serial kryminalny o śmierci bohatera, a następnie zamieścił w czasopiśmie faktyczny nekrolog Bezpłatna prasa Detroit Z wyprzedzeniem w tym miesiącu.

„Fani nigdy nie zapomną kontrowersyjnego rapera” – czytamy w nekrologu, którego tytuł zatytułowano „Slim Shady Made Lasting Impressions”.

„Shady to produkt z Detroit, który rozpoczął tam swoją karierę jako zbuntowany indywidualista na rozwijającej się podziemnej scenie rapowej od połowy do końca lat 90.. Shady po raz pierwszy stał się powszechnie znany w 1999 r. wraz z debiutem swojego zabawnego singla „My Name Is”, który — wraz z klipem Wyjątkowy, przyciągający wzrok film – ukazujący szerszej publiczności młodego artystę i jego słowa „Ostatecznie to, co wydawało się narzędziami, których używał, stało się wizytówkami, które zdefiniowały egzystencję, która mogła tylko dojść do skutku nagły i straszny koniec.”

Wspólny

„Houdini” podtrzymuje motyw Slim Shady dzięki jego magicznemu podtekstowi – „Swoim ostatnim trikiem sprawię, że moja kariera zniknie” – powiedział Eminem Davidowi Blaine’owi w programie telewizyjnym. Zwiastun wideo we wtorek – i poprzez sprawdzenie nazwiska magika i artysty ucieczki, który zmarł w wieku 52 lat. Sam Marshall Mathers w październiku skończy 52 lata.

READ  Aaron Sorkin mówi, że pisze kontynuację „The Social Network”.

Śmierć Salima Shadiego (zamach stanu Nima) Jego premiera planowana jest latem tego roku.