29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ellen DeGeneres kończy program z apelem o współczucie

Ellen DeGeneres kończy program z apelem o współczucie

Los Angeles (AFP) – Ellen DeGeneres zakończyła swój trwający prawie dwie dekady talk show w czwartek miłością do celebrytów i mocnym potwierdzeniem jej osiągnięć jako gejowskiej kobiety, która ma odwagę być sobą.

DeGeneres i goście Jennifer Aniston, Billie Eilish i Pink podzielili się wspomnieniami i uczuciami, gdy „The Ellen DeGeneres Show” zakończył swój 3200-odcinkowy program nagrodzony Emmy, który rozpoczął się we wrześniu 2003 roku.

„Dwadzieścia lat temu, kiedy próbowaliśmy sprzedać program, nikt nie sądził, że to zadziała. DeGeneres powiedział o wycofaniu się ze stacji telewizyjnych, nie dlatego, że był to inny rodzaj programu, ale dlatego, że byłem inny.

DeGeneres powiedziała, że ​​kiedy program grupowy był emitowany, nie wolno jej było wypowiadać słowa „wesoły”, a nawet zaimka „my”, ponieważ to drugie oznaczało, że ma partnera. Nie określił, kto nałożył zakaz.

Dodano DeGeneres, z odrobiną przekory, aktorka Portia de Rossi również oglądała z publiczności w studiu. Pobrali się w 2008 roku.

Prowadząca, która była najbardziej znana z tego, że zachęcała publiczność do dołączenia do niej w improwizowanych tańcach, podzieliła się kilkoma ostatnimi ruchami ze swoim asystentem i DJ Stephenem Bossem „tWitch” do utworu „Best of My Love”.

Choreograf okrzyknął DeGeneres kimś, kto inspiruje innych, ponieważ ma „odwagę, by wyjść i być sobą”.

Aniston, która była pierwszym gościem pierwszego odcinka serialu, przybyła dając DeGeneresowi „cześć” mop, z innym napisem „Dzięki za wspomnienia”. DeGeneres zauważył, że gwiazda „Przyjaciół” była w serialu w sumie 20 razy.

– Nie ma za co – powiedział sarkastycznie Aniston, po czym spoważniał.

„Kocham cię i bardzo doceniam cię i to, co dałeś światu przez ostatnie 19 lat. Powiedziała, że ​​wkład jest nieskończony. Zrobiła retrospektywę wideo swojej ścieżki kariery, która promowała również działania charytatywne DeGeneres, które mówi się, że obejmuje ponad 400 milionów dolarów darowizn na cele charytatywne i „zasłużonych widzów”.

READ  Peter Schjeldahl, nowojorski krytyk sztuki o głosie poety, umiera w wieku 80 lat

„Kocham cię,” Eilish promiennie powiedział do DeGeneresa podczas ich rozmowy. „Tak bardzo cię kocham, to głupie”, powiedziała Pink, która wykonała piosenkę „What About Us”.

Dzienne panowanie DeGeneres poważnie zderzyło się w 2020 roku, kiedy serial był rzekomo toksycznym miejscem pracy, a trzech producentów wyszło pośród zarzutów. Na antenie, która pada, DeGeneres przeprosił za „rzeczy, które nie powinny się wydarzyć”, ale broni się jako ta sama prawdziwa – choć niedoskonała – osoba przed kamerą i poza nią.

Talk show to druga duża praca telewizyjna DeGeneresa. W 1997 roku wykonała pracę nieusuwalny znak Kiedy pojawiła się jako lesbijka, zabrała ze sobą swoją postać do sitcomu ABC „Eileen”. Seria została wykluczona w następnym roku.

„Dwadzieścia pięć lat temu odwołali mój sitcom, ponieważ nie chcieli być lesbijką w prime time raz w tygodniu. A ja powiedziałem:„ Dobra, codziennie będę w biały dzień ”- powiedział DeGeneres w czwartek. .

Komik, aktorka i producentka powiedziała, że ​​zajmie trochę czasu, aby pomyśleć o swoim następnym posunięciu w karierze, ale najpierw ona i De Rossi wybierają się na wycieczkę do Rwandy. DeGeneres zakończyła swój dzienny program apelem do publiczności, który, jak powiedziała, warto powtórzyć.

„Jeśli zrobiłem coś w ciągu ostatnich 19 lat, mam nadzieję, że zainspirowałem cię do bycia sobą. Jeśli ktoś jest na tyle odważny, by powiedzieć ci, kim jest, bądź na tyle odważny, by go wspierać, nawet jeśli nie t zrozumieć”, powiedział DeGeneres. „Otwarcie serca i umysłu sprawi, że staniesz się bardziej współczujący, a współczucie jest tym, co czyni świat lepszym miejscem”.