27 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

E3 2022 — cyfrowe i fizyczne — oficjalnie odwołane

E3 2022 — cyfrowe i fizyczne — oficjalnie odwołane

Po tym, jak osobiste wydarzenie E3 2022 zostało wcześniej odwołane, Europejska Agencja Kosmiczna poinformowała swoich partnerów, że w tym roku nie będzie równoważnego wydarzenia cyfrowego – co oznacza, że ​​E3 2022 zostało całkowicie odwołane.

Wiadomość się rozeszła Ćwierkać Od Willa Powersa, prezesa Razer PR, który powiedział, że wysłano wiadomość e-mail informującą o odwołaniu cyfrowego wydarzenia na E3. IGN niezależnie sprawdza również zawartość e-maila.

ESA początkowo planowała osobiste wydarzenie E3 w tym roku po tym, jak w 2020 r. nie odbyło się żadne wydarzenie z powodu COVID-19 i wydarzenia cyfrowego w 2021 r. Zostało to jednak odwołane w styczniu, a ESA nie mogła w tym czasie przeprowadzić ogólnego oświadczenia o tym, czy będzie odpowiednik liczbowy. Według źródeł, które rozmawiały w tym czasie z IGN, dyskusje wokół E3 były najeżone przez cały rok, a strony trzecie zwykle odkrywały ciągłe milczenie ESA na temat ich frustrujących planów.

Źródła związane z wydarzeniem informują IGN, że dyskusje na temat możliwego cyfrowego odpowiednika trwają od tego czasu, ale bez silnego rozmachu, aby je napędzać. Zamiast tego wydaje się, że Europejska Agencja Kosmiczna planuje przegrupowanie się w celu jeszcze większego powrotu w 2023 roku.

Aktualizacja: Europejska Agencja Kosmiczna podzieliła się z IGN oficjalnym oświadczeniem potwierdzającym anulowanie E3 2022 i ogłaszając, że E3 powróci w 2023 roku z „rewitalizowanym pokazem”.

„Poświęcimy całą naszą energię i zasoby na dostarczenie odnowionego fizycznego i cyfrowego doświadczenia E3 następnego lata. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się to na wystawie, czy na ulubionym sprzęcie, Expo 2023 ponownie połączy społeczeństwo, media i przemysł z nowy wygląd i interaktywne doświadczenie.”

„Nie możemy się doczekać udostępnienia E3 publiczności na całym świecie prosto z Los Angeles w 2023 roku”.

Europejska Agencja Kosmiczna dodaje, że oferta z 2022 r. została anulowana, aby organizacja mogła „skoncentrować swoje zasoby” na ofercie z 2023 r.

READ  Wygląda na to, że Arma Reforger wyciekła do sieci i zapowiadała przyszłość marki

Rebecca Valentine jest reporterem wiadomości dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze Umieść tweeta.