25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dziesięć ujęć Toma — Steelers kontra Raiders

Dziesięć ujęć Toma — Steelers kontra Raiders

Po każdym meczu sezonu Steelers 2022 dam Ci 10 snapów. Te rzeczy nie będą gorące i mają zaszokować świat. Będą to natychmiastowe reakcje na grę napisaną jeszcze w tym okresie po zakończeniu gry, kiedy emocje są duże, a pomysły świeże. Pomysły, obserwacje, pytania i powody, dla których krzyczałem na telewizję, zostaną uwzględnione.

Gra 15 — Poszukiwacze Las Vegas

1. Znakomita wydajność trafia do… – Obrona. Noc, kiedy doznał przestępstwa. Pewnej nocy Chris Boswell, tak dobry jak tylko mógł, przegapił dwa razy. Do gry wkroczyła obrona. Powstrzymaj ofensywę najeźdźców w drugiej połowie. Zanotował trzy asysty w drugiej połowie. Nic dziwnego, że liderem jest Cameron Hayward. Kiedy potrzebowali przerwy, on tam był. Miał dwa telefony. Trzy zabiegi na utratę. Facet był potworem przez całą noc.

2. Piłka nożna bez flagi – Gry są ciekawsze, gdy sędziowie nie rzucają ciągle flagami. W NFL średnia liczba flag na mecz to zwykle nastolatki. W meczu przyznano tylko pięć rzutów karnych. Nic w pierwszej połowie. Czy te dwie drużyny magicznie spisały się tak dobrze, że nie było powodu, by rzucać flagą? Wątpię. Czy pogoda ma z tym coś wspólnego? Czy to możliwe, że sędziowie uznali, że przy tak niskich temperaturach nie ma powodu do kontynuowania meczu? A może to tylko świąteczny cud? Bez względu na powód, wezmę to.

3. KP Doody – Na początek będą wzloty i upadki. Kenny Pickett wyglądał dość chwiejnie w tej grze. Czasami wydawał się niezdecydowany i nie chciał pociągnąć za spust. Nie mniej niż sześć razy opuszczał kieszeń zbyt wcześnie i skończył z połową tych rzucających poza boiskiem. Kiedy rzucił piłkę, zdecydowana większość była poza liczbami. Może te dwie krople nie dodały mu pewności siebie. Wystarczyła ostatnia jazda. Siedem z jego dziewięciu podań było sprawdzanych, więc były to solidne decyzje. Spodziewam się go częściej oglądać pod koniec sezonu.

READ  Sami Sasso został zabrany do szpitala po postrzeleniu

4. Wypełniacz pasów rozlewowychJego rekord sezonu w tym meczu to siedem. Zrobił to trzy razy. Skończył tę grę z 12. Połowa z tych wślizgów dotyczyła przewagi trzech jardów lub mniej, a jedna strata czterech jardów. Podobnie jak Cam Heyward, wyglądało na to, że Robert Spillane grał w tym małym Grinchu. Chciałbym, żeby w meczu z podaniami skupiał się bardziej na odbiorze niż próbie wybicia piłki. Zwykle daje to większy metraż. Robi to, ponieważ pomocnicy nie grali meczów, tylko skupili się na powaleniu zawodnika i ograniczeniu zdobyczy. Dobry widok ze Spillane.

5. Rzuć im piłkę D*$% – To nie tylko ja, prawda? Oczekujesz więcej od tej zbrodni, prawda? Pat Freymuth, Deontay Johnson i George Pickens razem zdobyli 17 przyjęć i strzelili 20 bramek. Dwa z tych trzech niedociągnięć to spadki. Tak więc 19 z 20 piłek musiało zostać złapanych. Kolejnym mankamentem był szeroko otwarty Johnson rzucony wysoko i za nim. Ci faceci potrafią grać. Dlaczego zdobycie piłki Freiermutha zajmuje 20 minut gry? Dlaczego odbiór piłki od Pickensa zajmuje 23 minuty? Niech grają. Kanada musi mniej martwić się ruchem, a bardziej dawką, aby uzyskać ten atak.

6. Czy mogą mieć jeden z nich? – Od czasu odejścia z JuJu Smith-Schuster, szeroko otwierający się odbiornik był trochę w rozsypce. Prawie nic nie dostają od tych facetów. Potrzebują Huntera Renfro. Zawodnik, który wyróżnia się bieganiem, otwieraniem i łapaniem piłki. Renfrow nie jest taki szybki. Zarządzał 4,59 40 ukończył studia. Nie jest duży przy wzroście 5’10”, 185 funtów. Nie produkuje dużych liczb, ale ma pierwsze upadki. Porusza łańcuchami i kontynuuje jazdę. Jako bonus, oddaje również punty. Steelers muszą je znaleźć Renfrow .

7. Maksymalny wysiłek? – Chciałbym wiedzieć, co myśleli trenerzy ofensywy, kiedy postanowili nie martwić się faulem najlepszego obrońcy Najeźdźców. Maxx Crosby to wybitny obrońca. Steelers myśleli: „Nie musimy go cały czas blokować”. A jeśli to zrobimy, użyjemy wąskiego końca. Był na zapleczu w kilku grach biegowych. Strzelił cztery trafienia rozgrywającemu. Co oni sobie myśleli? Chciałbym, żeby inne zespoły zrobiły to dla TJ Watta.

READ  Finaliści MLB All-Star 2023

mleko 8,2% – Po tym zwycięstwie Steelers mają teraz 2% szans na awans do playoffów. I rysując w duchu sezonu, przywołuje zdjęcie Lloyda Christmas, mówiąc: „Więc mówisz mi, że jest szansa. Tak!” W połowie sezonu powiedziała mi, że na dwa tygodnie przed końcem sezonu będą mieli szansę na play-offy, do których zamierzam się zobowiązać. Ale jest szansa, choć bardzo mała. Kupujecie więc mleko czy w tym sezonie popsuł Wam smak? Ostro grają prawie ze wszystkimi. Chciałbym zobaczyć, jak to robią.

9. Bezpiecznie i chrapanie – Nie ma podniecenia dla tej zbrodni. Naprawdę ciężko się to ogląda i cieszy. Wcześniej tego dnia prowadziłem czerwoną strefę i widziałem wiele takich samych zagrań, jakie robi Pittsburgh. Nie powtarzają tego po prostu jak twoją ulubioną piosenkę z gimnazjum. Kiedy Steeler kazał ścigać ich Claypoolowi, częściej w niego rzucali. I nie mógł tego złapać! Johnson i Pickens mogą go złapać. Widzieliśmy więcej ujęć Mitcha Trubisky’ego niż Becketta. Dlaczego Beckett nie strzela? Czy zastrzeżenia na początku sezonu złamały jego pewność siebie? Nie rozumiem jego wahania.

10. Podwójne widzenie – Widziałem to tylko raz, ale daj mi znać, jeśli widziałeś to więcej. W nocy Steelers sprowadzili Stephena Simsa i Gunnera Olzewskiego. Simowie odnieśli sprawiedliwe zwycięstwo w grze. Czy planowali jakieś oszustwo? Odwracać? Odbić się? Czy doszło do tego, że ofensywa jest tak słaba, że ​​próbują polegać na specjalnych zespołach, aby stworzyć wielką grę? To jest możliwe. Nie czuję się pewnie w takiej grze, ale zobaczymy.