21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dzień po odejściu 1200 pracowników Twittera, SOS do inżynierów Elon Musk zrezygnował

Twitter zamknął wczoraj swoje biura po tym, jak setki pracowników złożyło rezygnację.

Nowe Delhi:

po dniu Setki pracowników Twittera zdecydowało się odejść, Właściciel Elon Musk wysłał wezwanie pomocy do personelu: Ktokolwiek pisze oprogramowanie, proszę zgłosić się dziś o 14:00 na 10. piętro. Musk w e-mailu poprosił inżynierów oprogramowania, aby udali się do San Francisco i osobiście pojawili się w biurze Twittera.

Musk dodał, że tylko ci, którzy nie mogą fizycznie dotrzeć do Bay Area lub mają nagłe problemy rodzinne, zostaną zwolnieni z udziału, zgodnie z raportem Bloomberga.

Właściciel Twittera poprosił inżynierów o przesłanie podsumowania ich osiągnięć w zakresie kodowania w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, wraz z maksymalnie 10 zrzutami ekranu z najbardziej widocznymi liniami kodu. Musk powiedział, że spotkania będą krótkie i odbędą się, aby pomóc mu „zrozumieć stos technologii Twittera”.

Poczta przyszła kilka godzin po tym, jak Twitter został zmuszony do zamknięcia swojego biura po tym, jak A Exodus na ultimatum Muska Aby przestrzegać „super ciężkiego” środowiska pracy. Musk poprosił pracowników, aby wybrali między długimi godzinami pracy a utratą pracy.

Co najmniej 1200 pracowników odeszło wczoraj, tworząc chmurę zamieszania co do tego, kto nadal powinien mieć dostęp do własności firmy, donosi The New York Times.

Musk, najbogatszy człowiek na świecie, znalazł się pod ostrzałem za drastyczne zmiany w firmie zajmującej się mediami społecznościowymi, którą kupił za 44 miliardy dolarów pod koniec zeszłego miesiąca.

Zwolnił już połowę z 7500 pracowników firmy, porzucił politykę pracy z domu i narzucił długie godziny pracy, podczas gdy jego próby naprawy Twittera spotkały się z chaosem i opóźnieniami.