30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dwóch mężczyzn dostaje pracę w Amazon Japan tylko po to, by ukraść kopie Zeldy

Dwóch mężczyzn dostaje pracę w Amazon Japan tylko po to, by ukraść kopie Zeldy

Reportaż z japońskiego magazynu Shukan Bunchon Powiedz to w okresie poprzedzającym wydanie The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Wcześniej w tym miesiącu dwóch mężczyzn – w oddzielnych przypadkach – zabezpieczyło pracę kontraktową w Amazon w wyraźnym celu wcześniejszego zdobycia kopii gry.

Ta wiadomość pochodzi od nienazwanego podwykonawcy Amazon, zwany w opowieści Panem A, który pracował w tym samym magazynie z obydwoma mężczyznami. Pierwszy sprawca, 21-letni mężczyzna, wyznaczył około miesiąca przed gdata premiery ame 12 maja jako dostawca. kilka dni temu Królewskie łzy Miało się jednak zmniejszyć i po prostu przestało działać.

Kiedy pan A dzwoni do jego domu, odbiera matka mężczyzny, mówiąc mu wprost, że jej syn jest w domu i gra w gry wideo. Kiedy Pan A później dowiedział się, że gra była Zeldaa fizyczna lub cyfrowa wersja gry nie została jeszcze wydana, skonfrontował się z pracownikiem, który od razu przyznał, że dostał tę pracę tylko po to, by położyć na niej swoje ręce Zelda Z góry zabrali kopię z magazynu, kiedy przybyli.

Po złapaniu mężczyzna zwrócił grę, zapłacił za nią i został wyrzucony. Drugi pracownik, 24 lata, miał nieco inne plany. Kiedy okazało się, że on również przestał pracować tuż przed tym Totk Data premiery (właśnie ustalona), pan A ponownie podejrzewa „Zelda Vacation”, tyle że tym razem sprawca – który również od razu się przyznaje – ukradł garść ZeldaPowiązane towary, w tym Amiibo i ZeldaProfesjonalne kontrolery tematyczne w celu odsprzedaży na stronach takich jak Mercari. Został również odwołany.

Cała historia Shukan Bunchon Wykorzystuje tylko tych dwóch mężczyzn – obaj pracują w magazynie Kanagawa w prefekturze Kanagawa – jako studium przypadku; Zarzuca się, że tego rodzaju kradzież jest powszechna w firmie, a pan A wykorzystuje wywiad jako okazję do narzekania, że ​​jednym z powodów jest to, że Amazon Japan zamiata te sprawy pod dywan i uważa, że ​​jeśli pracownicy zostaną oskarżeni przestępstw, sytuacja zostanie potraktowana poważniej.

READ  Snapchat domyślnie wyłącza swoją kontrowersyjną funkcję „układu słonecznego” po złej prasie

(Witryna skontaktowała się z magazynem Amazona, o którym mowa w artykule, i dowiedziała się jedynie, że wszystkie dostawy gry zostały pomyślnie zrealizowane, a dwóch pracowników zostało już zwolnionych w maju, bez ujawnienia przyczyn).