26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Drzwi nigdy nie są zamknięte”, jeśli Tom Brady chce wrócić do piratów z Tampa Bay, ale Bruce Aryans, Jason Licht są gotowi, aby ruszyć dalej

„Drzwi nigdy nie są zamknięte”, jeśli Tom Brady chce wrócić do piratów z Tampa Bay, ale Bruce Aryans, Jason Licht są gotowi, aby ruszyć dalej

INDIANAPOLIS — Trener Tampa Bay Buccaneers Bruce Aryan i dyrektor generalny Jason Licht powiedzieli we wtorek, że chociaż zostawią otwarte drzwi dla potencjalnego powrotu Brokerów Toma Brady’ego, który pozostanie na kontrakcie pomimo przejścia na emeryturę, przygotowują się do awansu bez niego . jego sezon.

„Te drzwi nigdy się nie zamykają. Kiedy Tom chce wrócić, wraca. Jeśli Tom chce wrócić, będziemy mieli dla niego dużo pieniędzy” – powiedział Arians reporterom z NFL Scouting Association, dodając, że obaj będą nadal bądź w kontakcie, tak jak Brady i Licht.

„Myślę, że w przypadku Toma Brady’ego osobiście nie chcę całkowicie zamykać drzwi” – ​​powiedział Licht. „Teraz nie mam żadnych informacji, które sugerowałyby, że wróci. Jestem z nim bardzo dobrym przyjacielem. Rozmawiamy, [but] Nie rozmawialiśmy o tym. Nie chcesz teraz wywierać na to żadnej presji. Ale to Tom Brady. Jeśli Tom Brady chce wrócić, witamy go z powrotem”.

Arianes wyrażał mniejszy optymizm niż Licht co do potencjalnego powrotu, chociaż Brady nie zamknął publicznie drzwi przed powrotem, zamiast tego omawiał sprawę na SiriusXM „Let’s Go!” Podcast z powodów, dla których Brady odszedł na emeryturę – przede wszystkim po to, by spędzić więcej czasu z rodziną.

„Zamknij drzwi, kiedy z nim rozmawiam”, powiedział Arianes z chichotem. „Myślę, że jest jak wielu z tych facetów, lubi mieć tam swoje imię”.

Arianes przyznał, że był zaskoczony, gdy Brady ogłosił przejście na emeryturę, pomimo doniesień, że może.

„Za każdym razem, gdy go spotykałam, sprawiał, że czułam się świetnie” – powiedziała Ariane. Pytałem go: „Jak się czujesz? Jak się czujesz?” Powiedział: „To najlepsze, co czułem od 10 lat”. Po 16 tygodniu gry, byłem przekonany, że wróci. Kiedy rozmawialiśmy, wszystko o niej rozumiałem”.

READ  Drużyny z najlepszymi typami w drafcie MLB 2023

Czy Licht, który poznał Brady’ego w 2002 roku, kiedy był asystentem menedżera zespołu w New England Patriots, przewidział, że to nadchodzi?

„Kiedy podpisaliśmy kontrakt z Tomem dwa lata temu, nikt z nas nie wiedział, jak długo to potrwa” – powiedział Licht. „Jeśli to rok lub dwa. Miałem nadzieję, że skończy 50 lat. Ale nikt tak naprawdę nie wie. Więc to nie była szokująca niespodzianka, kiedy jest typem, który ocenia wszystko”. [He] Kontynuuj ocenę wszystkiego. Dosłownie wyszedł na szczyt, jeśli faktycznie przeszedł na emeryturę. Zawsze odnosiliśmy korzyści i nigdy nie braliśmy tego za pewnik.”

Arianes określił swój związek z Bradym jako „fantastyczny”, pomimo doniesień w ostatnich tygodniach, że zaczyna się spór. Arianes nawet żartował, że zamierza wyzwać Brady’ego na golfa.

„Hej, zagrajmy w golfa” – powiedziała Arianes ze śmiechem. „Jeśli uderzysz się w tyłek, wrócisz!” Ale bez żartów na bok, Arianes powiedział, że gdyby Brady wrócił z emerytury, nie byliby w stanie znieść innych drużyn, które go dopadły. – Nie – powiedział Arius. „Zła praca”.

Ponieważ Brady nadal jest związany kontraktem z Buccaneers, nadal mają jego prawa, co stało się z Patriotami Nowej Anglii i końcem sądu Rob Gronkowski Kiedy wrócił z emerytury, aby dołączyć do Brady’ego. Bucs wymienili draft z czwartej rundy na Gronkowskiego i z siódmej rundy, aby go zdobyć.

Ale w tym przypadku wymagany będzie duży projekt kapitałowy. „Pięć to numer jeden” – powiedzieli arianie – „Może”.

Nie oczekuj też, że inne drużyny pomogą piratom. Chociaż zespół wcześniej wskazywał, że chce dodać pomocnika za pośrednictwem bezpłatnej agencji lub draftu, opcje są niewielkie. Arianowie powiedzieli, że w wolnej agencji jest tylko dwóch pomocników, Bucs rozważyliby podpisanie, podczas gdy jest ich ośmiu zakontraktowanych do innych drużyn, a on nie widzi perspektywy wymiany więcej niż jednego lub dwóch z nich, ponieważ większość zespołów nie ma realne opcje tworzenia kopii zapasowych w ciągu roku, gdy podaż nie odpowiada popytowi.

READ  Dribble Handoff: Jak Kentucky ma do tej pory problemy, jak Wildcats zakończą sezon zasadniczy?

„Handel nie wchodzi, jak sądzę”, powiedział Arianes. „Musisz mieć partnera”. Ci faceci nie chcą iść: „Hej, chcesz mojego mężczyznę?” Kto stoi za nimi za Drzwiami #2? Nie widzę wielu takich ludzi, którzy są wymieniani. Może być jeden, dwóch, maksymalnie, ludzie, którzy naszym zdaniem mogą zabrać nas na Super Bowl.

Plan jest taki, aby mieć czterech rozgrywających i Kyle Traskdrugi wybór w zeszłym roku, będzie miał szansę walczyć o pierwszą pracę, mimo że w zeszłym roku nie widział żadnej akcji w sezonie zasadniczym, z Zwykły Gebert Zainterweniować, gdy Brady wyszedł z gry w zeszłym roku.

„Kyle dostanie świetnego strzału”, powiedział Arian. „To znaczy, on ma swój strzał”. „Naprawdę podoba mi się sposób, w jaki ulepszył rzeczy, których potrzebował, gdy kierował drużyną harcerską, swoją obecność w kieszeni, ruch w kieszeni – wszystkie te rzeczy na boisku i poza nim, których nauczył go Tom, pochylając się, trochę szybciej… może rzucać. Teraz sprowadza się do: „Czy on to przewraca?” Jeśli jest blaine, czy on to robi?”

Czy Trask może zaskoczyć ludzi w ten sposób? Mac Jones Zrobił z Patriotami w zeszłym roku jako debiutant?

„Zdecydowanie tak myślę” – powiedział Licht. „Zdecydowanie uważam, że ma szansę. Wykazał wszystkie znaki, które wskazuje na to swoim dowcipem, jego zdolnością do obrażania się, jego etyką pracy, sposobem, w jaki przyswaja i zatrzymuje informacje, sposób, w jaki rzuca, zmieniło jego ciało Jest tam zaskakująco wysportowany, a nawet więcej po ukończeniu pierwszego roku studiów na Florydzie.

Ariane powiedziała, że ​​organizacja nie będzie sprzeciwiać się powrotowi James Winston, który został wybrany przez Lichta jako pierwszy w drafcie NFL 2015, zanim podpisał kontrakt jako wolny agent z New Orleans Saints w 2020 roku. Winston ma ponownie zostać wolnym agentem. Jednak Arius powiedział: „Nie sądzę [returning to Tampa Bay] Najlepsza rzecz dla niego.”

READ  Red Sox podpisze kontrakt z Adamem Duvallem

Kolejny rozgrywający Bucs został powiązany z Deshaun WatsonObecnie jest oskarżony o napaść seksualną ze strony 22 różnych kobiet. Licht odmówił dyskusji na temat Watsona, ponieważ jego osobistą polityką jest nie omawianie graczy zakontraktowanych z innymi drużynami, podczas gdy Aryan powiedział, że nieruchomość powinna zadzwonić.

„To będzie surowe zatwierdzenie przez organy regulacyjne” – powiedział Arian. „Znam tego dzieciaka od dawna. Byłem zszokowany, że jest w takiej sytuacji. Ale byłby to ścisły sygnał regulacyjny”.