1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Donkey Kong przypiecze cię w ostatnim zwiastunie Super Mario Bros. Ultimate

Donkey Kong przypiecze cię w ostatnim zwiastunie Super Mario Bros. Ultimate

Donkey Kong i Mario V Film Super Mario Bros
zrzut ekranu: światło

Jeśli jest coś gorszego od gigantycznej małpy, która jest uzależniona od pięciu bananów dziennie i zamiłowania do porwań, to musi mieć też dostęp do ognia.ramiona. A przynajmniej broni palnej, jak udowodniono dzisiaj, kiedy Nintendo i Illumination wypuściły ostateczny zwiastun nadchodzącego filmu. Film Super Mario Brosw którym występuje pełna obsada Charlie Day jako Luigi, pełna obsada Mario kartI tak, mały Donkey Kong Setha Rogena biegający po okolicy, terroryzujący Królestwo Grzybów jednym z kultowych ognistych kwiatów franczyzy.

Film Super Mario Bros | Ostatni zwiastun

Zwiastun został udostępniony w ramach jednego z regularnych pokazów Nintendo Direct, This Show Skoncentruj się na filmie, którego premiera w kinach 5 kwietnia (załatwimy Ci role różnych aktorów głosowych, w tym Daya, Rogena i Keegan-Michael Key i to on, Chris Pratt, robiący kawał w kawałkach przed zwiastunem.) Prawdziwy zwiastun znów tak wygląda Zaskakująco Fajne, w tym więcej sekwencji, które pokazują wysiłek importowania pliku z przewijanym bokiem Mario Gra jest w thrillerze, z Mario i Donkey Kongiem, każdy z ulepszeniami., działające w niektórych światach serii. (Poza tym jest bardzo przerażający Luma, który jest zamknięty z Luigim, co dowodzi, że oboje Super Mario Galaxy i PTSD wydaje się być kanonem w tym wszechświecie).

Wszystko kończy się wyjazdem do Mario kartKultowa Tęczowa Droga, sugerująca, że ​​reżyserzy Aaron Horvath i Michael Jelinek robią wszystko dookoła Mario canon, aby wypełnić swój film utworami muzycznymi i pisankami. I znowu: ciągle jesteśmy zaskoczeni, widząc, że to naprawdę wygląda tak fajnie; Nie jesteśmy całkowicie przekonani do humoru, ale jako wizualny spektakl film zapowiada się całkiem nieźle.

READ  Sprytny jak lis: Ford Mustang 2024 ma ukrytą funkcję odrzutu