20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Decyzje trenerskie Steelers, w tym status OC Matt Canada, w toku: Źródła

Decyzje trenerskie Steelers, w tym status OC Matt Canada, w toku: Źródła

Pittsburgh – Minęło trochę ponad tydzień temu Stalowcy Zostali wyeliminowani z play-offów, jednak nie pojawiły się żadne wieści na temat przyszłości sztabu szkoleniowego zespołu, w tym koordynatora ofensywy Matta Canada z UPMC Rooney Sports Complex.

Okazuje się, że był powód opóźnienia.

Według dwóch członków organizacji, którzy nie byli upoważnieni do publicznego wypowiadania się, decyzje personalne były opóźniane, ponieważ główny trener Mike Tomlin zajmował się sprawą osobistą. Jedna osoba powiedziała, że ​​spotkania wyjazdowe zawodników, które mają rozpocząć się w tym tygodniu, odbędą się wirtualnie dla tych, którzy opuścili miasto po zakończeniu sezonu.

Historycznie rzecz biorąc, Tomlin odbywał spotkania wyjazdowe ze wszystkimi graczami niedługo po zakończeniu sezonu, a wkrótce potem wprowadzał wszelkie zmiany w sztabie. Tomlin zasugerował podczas ostatniej konferencji prasowej w zeszłym tygodniu, że nie spieszy się z oceną swojego zespołu po tym, jak Steelers zakończyli z siedmioma zwycięstwami w ostatnich dziewięciu meczach i ledwo przegapili play-offy.

Głębiej

Ofensywa Steelersów wykazała wzrost, ale czy to wystarczy, aby uratować pracę Matta Canada?

Według innego pracownika zespołu Kanada była w obiekcie Steelers w zeszłym tygodniu iw tym tygodniu. Ocena sztabu szkoleniowego mogłaby rozpocząć się raczej wcześniej niż później.

Rzadko zdarzało się, aby sztab trenerski Tomlina pozostawał taki sam z roku na rok. Ostatni raz zrobili to po sezonie 2016. Tomlin zachował swój pierwotny personel przez pierwsze trzy lata swojej kariery, ale od tego czasu miał 27 asystentów trenerów, którzy zostali zwolnieni, przeszli na emeryturę lub nie odnowili kontraktów.

READ  Max Verstappen jest łatwy do wygrania w Hiszpanii przed Lewisem Hamiltonem, George'em Russellem

Przy niewielkiej kadrze i tym samym trenerze przez 16 sezonów jest to relatywnie wysoki wskaźnik rotacji z roku na rok.

Kolejnym krajem, który dołączy do tej listy, może być Kanada.

Maltretowany koordynator ma jeszcze kontrakt na kolejny sezon, a Steelersi zazwyczaj odmawiają zwalniania trenerów. Przemawiając w zeszłym tygodniu, Tomlin przypisał Kanadzie dokonanie ulepszeń, ale nie powitał go z powrotem.

„Myślałem, że poprawił się, podobnie jak nasz zespół” – powiedział Tomlin. „Nie zamierzam mówić o nim ani o nikim, kto tu dzisiaj stoi.… Po prostu mnie tam nie ma. Mamy trochę pracy do wykonania, ale prawie myślałem, że to ulepszenie sposobów, w jakie poprawiła się, więc było to zachęcające”.

Ocena Kanady jest dla Tomlina trudna.

Walcz z ofensywą z początkującym rozgrywającym Kenny’ego Becketta W pierwszej połowie sezonu, ale wyglądał lepiej w drugiej połowie. Zawsze istnieje obawa, że ​​Pickett zostanie sprowadzony z powrotem przez zmianę przepisów lub jeśli Kanada wróci, a przestępstwo pozostanie tak konserwatywne, jak w zeszłym roku.

W 13 z 17 meczów Steelers zdobyli ponad 300 jardów, ale zdobyli co najmniej 30 punktów tylko raz i co najmniej 20 punktów tylko osiem razy. W 34 meczach pod wodzą Kanady Steelers zdobyli 30 lub więcej punktów tylko dwa razy.

Nie wiadomo, kiedy Tomlin zacznie oceniać swoją kadrę trenerską, ale czasu jest mnóstwo.

Pięć stanowisk głównego trenera i sześć stanowisk koordynatora ofensywy w zespołach, które nie potrzebują nowych głównych trenerów, pozostaje otwartych w całej lidze, potencjalnie ograniczając wybór kandydatów, jeśli Tomlin zdecyduje się zastąpić Kanadę. Według doniesień Cliff Kingsbury nie jest zainteresowany coachingiem w tym roku, a Jim Caldwell po prostu szuka możliwości coachingu.

READ  Wewnątrz uśpionego terminu wymiany handlowej Los Angeles Lakers i tego, co będzie dalej

Nazwiska takie jak Frank Reich, Nathaniel Hackett, Joe Brady, Mark Whipple, Brian Johnson i Byron Leftwich (jeśli został zwolniony w Tampa Bay) zostały tam wrzucone dla Steelers. Wewnętrzni kandydaci, którzy zastąpią Kanadę, jeśli organizacja zdecyduje się na ruch, obejmują przywrócenie trenera Eddiego Faulknera i trenera rozgrywających Mike’a Sullivana.

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Tommy Gilligan/USA Today)