29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Debiut Rica Flaira w AEW był prezentem Tony’ego Khana dla Stinga

Debiut Rica Flaira w AEW był prezentem Tony’ego Khana dla Stinga

Jeszcze przed ubiegłą środą Sting ogłosił, że po przyszłym roku otrzyma tytuł Hall of Fame rewolucja PPV, nagrody posypały się dla The Icon.

Po ogłoszeniu największy obiecał, że zostanie jego szefem w AEW. Pojawiły się doniesienia, że ​​24 października Tony Khan wręczy Stingowi historyczny prezent dynamitTo coś, co nigdy wcześniej nie przydarzyło się „profesjonalnemu wrestlerowi”.

Sting wyszedł ze swoim protegowanym Darbym Allinem (ze złamanym ramieniem najprawdopodobniej spowodowanym przez liny). Stinger podziękował publiczności w Filadelfii i Allenowi, którego nazwał najlepszym partnerem, jakiego kiedykolwiek miał.

Następnie 64-latek podziękował TK, co spowodowało, że Tony Schiavone poprosił go o zwrot mikrofonu. Głos AEW przemówił w imieniu swojego prezesa, dziękując Stingowi za jego wkład w AEW i historię wrestlingu w TBS. I to był prezent, który sprostał całemu szumowi medialnemu… facet, który walczył ze Stingiem przez 55 minut w Superstation w 1988 roku, kiedy Starcie bohaterów Poszło w odwrotną stronę Wrestleania IVRicka Flaira.

Flair opowiedział o swojej historii ze Stingiem, nazywając go najmilszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkał. Planuje pozostać do końca kariery Stingera, czyli do marca 2024 roku, kiedy to definitywnie się pożegna.

To była piękna chwila, szkoda, że ​​została zrujnowana przez pewną postać ojca…

Christian Cage wprawił Filadelfię w szał swoimi obelgami pod adresem Rica Flaira (moim ulubionym stwierdzeniem było stwierdzenie, że prezent Khana dla Stinga to „w zasadzie garnitur, kilka złotych łańcuszków i czarna wątroba… wspaniały prezent”). Jednak był tu głównie po to, by obrać za cel Stinga i Allina powrót do akcji w zeszłym tygodniu. Mistrz TNT nie chce czekać do rewolucji, która zakończy karierę Stinga. nawet w Pełny pośpiechwyzwał Stingera i Darby’ego na partnera do trójstronnego meczu.

Ponieważ wybór Flaira, jak podkreśla Christian, nie byłby rozsądną decyzją strategiczną, wierzymy, że miejsce to przypadnie Adamowi Copelandowi. Ale o tym dowiemy się więcej już wkrótce. Podobnie jak w kolejnym odcinku, kiedy FKA Edge próbował upierać się, że nadal nie będzie walczył ze swoim dawnym partnerem, ale spotkał się z ostrą krytyką ze strony The Icon.

Zobaczymy, czy to prowadzi tam, gdzie myślimy, że prowadzi. Co teraz myślisz o przybyciu The Nature Boy do AEW?

Uzyskaj pełne wyniki i relacje ze wszystkiego już dziś wieczorem dynamit Tutaj.

Czytaj więcej

READ  SAG-AFTRA i Studios rozważają powrót do stołu negocjacyjnego po złożeniu przez AMPTP „ostatecznej oferty” – ostateczny termin