20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

David Stockbrink dołącza do Aktualności w Polsce

David Stockbrink dołącza do Aktualności w Polsce

Nastoletnia sensacja David Stockbrink podpisał roczny kontrakt z polską firmą Aktualności, aby kontynuować swój rozwój.

Napastnik FC Monglabag, który niedawno brał udział w Pucharze Federacji Delta State, dołączy do młodzieżowej drużyny polskiej drużyny do lat 19 w lipcu, po ukończeniu szkoły średniej.

Czytaj więcej: „Musimy ulepszyć nasze usługi wolontariatu sportowego”: wypowiedź zastępcy gubernatora stanu Edo z Igrzysk Afrykańskich

O sprawie poinformowała matka Excellent FC, Ugeli, Nigeria, pani Augustina Stockbrink, która wraz z ojcem towarzyszyła Davidowi w podróży do Nigerii.

„Z radością informuję, że David podpisał roczną umowę na wyjazd do Polski” – powiedziała. „Dołączy do nich w lipcu, a potem będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, co przygotował dla niego jego agent w Niemczech czy gdzie indziej” – powiedziała dumna matka.

David Stockbrink był członkiem Federacji Stanowej Delta. Mecz pucharowy pomiędzy Excellent i New Life FC, w którym poprowadził swoje drużyny do rozbicia przeciwników 4:0.

David ukończy szkołę średnią i będzie grał w FC Monglabach do lipca, kiedy dołączy do Aktualnoskiego w Polsce.

Tymczasem dyrektor generalny Excellent FC, który jest uszczęśliwiony tą wiadomością, ma nadzieję, że jego Jewel będzie w pełni sprawny przed startem w Delta State League i spodziewa się, że David będzie występował w barwach Excellent FC.

„Tak, to dobra wiadomość i gratulacje dla niego, ten ruch pomoże mu w rozwoju, jednak obawiam się, że musi odzyskać pełną sprawność, aby móc ponownie występować w Delta State League”. – powiedział trener Onom Igresero Janbul.

Wyświetlenia postów: 37

READ  Biznesmen w Polsce udziela ważnego wsparcia Indianom opuszczającym Ukrainę Najnowsze wiadomości Indie