13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Comiesięczne wiadomości od Susan Miller – lipiec 2022

Comiesięczne wiadomości od Susan Miller – lipiec 2022

Drogi Czytelniku,

Lipiec będzie zachęcającym słodkim miesiącem. Zobaczysz, że możesz wiele osiągnąć, ponieważ małe planety będą śpiewać jednym głosem, gdy będą poruszać się po niebie. Wraz z upływem lipca miesiąc staje się coraz lepszy. Lipiec jest lekki, wesoły i mam nadzieję, że po przeczytaniu moich prognoz znajdziecie sposoby na wykorzystanie go w celu uzyskania maksymalnych korzyści.

Czytelnicy zaczynają zauważać, że po cichu połączyłem siły z nową platformą społecznościową o nazwie Discord, która pomoże nam wszystkim wspólnie poruszać się po Sieci 3.0. Zapraszam do dołączenia do mnie – łatwiej mi zobaczyć Twoje pytania niż na innych platformach. Nadal będę publikować pomysły na Twitterze (@astrologyZone), Instagramie (astrologyzone) i Facebooku (astrologyzone Susan Miller). Discord to bezpłatna usługa z wieloma dzwonkami i gwizdkami, ale na razie zaczniemy powoli i prosto. Będę miał własną społeczność na Discordzie i własny „serwer” o nazwie AstrologyZone.

Dodaję Discord (#astrologyzone/discord) z kilku ważnych powodów. Struktura Discorda może łatwiej pomóc nam zbudować silną, bliską i kochającą społeczność. Na Discordzie chcę usłyszeć wasze najpilniejsze obawy, a także usłyszeć, jak przebiegają obecne konfiguracje planet w waszym życiu.

Discord dzieli się na różne „serwery”, ale możesz myśleć o serwerach jako o „społecznościach”. Mój serwer to AstrologyZone. Kiedy po raz pierwszy wejdziesz na Discord, zostaniesz poproszony o utworzenie nazwy użytkownika i zweryfikowanie siebie, aby zostać członkiem naszej grupy. Dzięki temu wiemy, że nie jesteś robotem, ale prawdziwą osobą.

Następnie sprawdzisz swój znak Słońca lub, alternatywnie, swój Ascendent (zwany również horoskopem wstępującym – słowa są wymienne). Chociaż twój znak słońca i ascendent są równie ważne, na razie możesz wybrać tylko jeden lub drugi. Pojawia się wiele nowych funkcji, ale na początku musimy sprawić, by wszystko było zrozumiałe i łatwe.

Twój wybór automatycznie umieści Cię w jednej z czterech podgrup naszej grupy (zwanych przez Discord „Kanałami”). Pomyśl o kanałach jak o pokojach. Obecnie dysponujemy czterema salami podzielonymi żywiołami: ognia, powietrza, ziemi lub wody. Jeśli urodziłeś się na zakręcie i czujesz się umieszczony w złym pokoju, pomożemy Ci trafić do właściwego pokoju. Na razie, chociaż czułem się bardzo komfortowo w pokoju publicznym, może się to zmienić wraz z wiekiem.

Będziesz mógł komunikować się za pomocą tekstu, dźwięku, wideo lub wydarzeń na żywo. Będziesz mógł publikować zdjęcia, astrografy lub rysunki, a nawet skakać w czasie rzeczywistym i mówić kilka rzeczy na kanale audio. Przez cały czas nasza grupa pozostanie zorganizowana i będzie wspierać innych.

Aplikacja Discord na smartfony jest świetna, a aplikacja na komputer również jest całkiem niezła. Możesz też po prostu przejść do Discord.com w Internecie. Aplikacje są zawsze bezpieczniejsze i wygodniejsze niż bycie online, więc proponuję pobrać aplikację Discord na swój telefon. Jest wolne.

READ  Listopadowe gry dodatkowe i premium w PlayStation Plus są już dostępne

Publiczność Discorda składa się w dużej mierze z użytkowników płci męskiej (około 80%), więc to daje mi – i Tobie – szansę usłyszenia, na jakie tematy obecnie skupiają się mężczyźni. Chcę wiedzieć, co mężczyźni uważają za szalonych, co chcieliby zmienić i jakie części życia chcą pozostać takie same. Zapraszam chłopaków do rozmowy o randkach i zaangażowaniu oraz o tym, jak to jest być nowoczesnym mężczyzną. To może poprawić komunikację między mężczyznami i kobietami – mam nadzieję! Dla każdego uczestnika i dla Ciebie również chcę usłyszeć o Twoich sukcesach, ponieważ wszyscy potrzebujemy inspiracji z dobrych wiadomości.

Po zapoznaniu się z Web 3.0 czuję takie samo podekscytowanie, jak wtedy, gdy po raz pierwszy usłyszałem o Internecie i założyłem własną stronę internetową w 1995 roku. Moją misją i pragnieniem jest stworzenie silnej społeczności, w której będziemy mogli wymieniać informacje i nawiązywać nowe znajomości. Możemy uczyć się od siebie nawzajem i cały czas spędzamy czas tylko dla zabawy. Astrologia może pokazać Ci sposoby dalszego rozwoju, bez względu na wiek, a także może pomóc w osiągnięciu pełnego potencjału.

Poprosiłem moje główne medium, Isis Djata, aby upewnić się, że członkowie naszej społeczności są dla siebie mili i zawsze czują się bezpiecznie i mile widziani. Myślę, że pokochasz atmosferę, którą będziemy utrzymywać. Discord daje nam narzędzia, które pozwalają nam stworzyć wśród nas ład i ciepło.

Jeśli (tak jak ja) jesteś nowy w Discordzie, polecam obejrzenie wprowadzającego filmu na YouTube. Spojrzałem na kilka z nich, a moim ulubionym był krótki samouczek Eagle Jarrett „Co to jest niezgoda? Poradnik dla początkujących, jak używać niezgody”.

https://youtu.be/xRMD8ley3ZE

Razem wyruszymy w wielką przygodę, gdy wejdziemy w Web 3.0. Chodź – nie chcesz przegapić ani minuty!

Przejdźmy teraz do innego tematu, mojej nowej aplikacji „Moonlight Phases of the Moon autorstwa Susan Miller”, która właśnie pojawiła się w Apple App Store i Google Play w czerwcu – wyszukaj „Moonlight Phases”. Jeśli po prostu wyszukasz „Moonlight”, zobaczysz, że istnieje wiele aplikacji o tej nazwie, które oczywiście nie mają nic wspólnego z próżnią księżyca. Kiedy dotrzesz do Moonlight Phases on the Moon, zobaczysz mnie w mojej białej bluzce. Nie ma innej aplikacji podobnej do mojej.

Oczywiście, kiedy zachodzi księżyc, możesz się zastanawiać i dlaczego miałbyś się tym przejmować? Księżyc jest najszybciej poruszającym się ciałem niebieskim w naszym Układzie Słonecznym. Każdego miesiąca podróżujesz przez wszystkie dwanaście znaków w ciągu 29 do 30 dni. Czyniąc to, piękny Księżyc rozmawia z prawie wszystkimi planetami w ciągu miesiąca, albo przez koniunkcję, triadę, kwadrat, opozycję lub sekstyl. Kiedy księżyc zakończy spotkanie z planetami, wycofa się do swojej służby i odpocznie. Oczywiście wtedy księżyc jest pusty. Księżyc pozostanie pusty, gdy pojawisz się ponownie w nowym znaku zodiaku, i poinformujesz Cię, kiedy to się stanie.

READ  Google Pixel 9 Pro Fold może być nową nazwą Pixel Fold 2 (na wyłączność)

W czasie, gdy Święty Księżyc przejmuje słodki sen, tutaj na Ziemi nie ma zbyt dużej produktywności. Musisz zwracać uwagę na wolne okresy, ponieważ nie jest to czas na odgrywanie żadnej ważnej czynności – nie masz dużej rozmowy o pracę, pierwszej randki, premiery nowego produktu lub blisko domu, masz pomysł.

Jeśli duże media napiszą do nas i prosi o wywiad, proszę najpierw mojego asystenta, aby sprawdził aplikację Moonlight i upewnił się, że księżyc nie jest pusty podczas planowania wywiadu. Jeśli tak, wywiad na nic się nie zda. Jeśli kupisz bilet lotniczy z pustym księżycem, prawdopodobnie będziesz musiał go później zmienić i możesz ponieść większe koszty.

Aplikacja, którą dla Ciebie zaprojektowałam, posiada wiele funkcji, z których najważniejszą jest to, że oczywiście dokładnie podpowiada, kiedy księżyc będzie czysty. Księżyc może wcale nie być pusty pewnego dnia, a w inne dni łagodny księżyc może zniknąć na kilka godzin lub tylko kilka minut. Widziałeś, kiedy księżyc jest pusty przez cały dzień. Każdy dzień jest inny i wyjątkowy, dlatego codziennie będziesz korzystać z tej aplikacji, aby sprawdzać wiadomości o księżycu.

Powiem ci znak obecności księżyca, a także zasugeruję idealne czynności, które możesz wykonać, gdy księżyc jest pusty.

Jednak prawie niemożliwe jest określenie, kiedy księżyc jest pusty. W Internecie są tablice liczbowe, ale po ich znalezieniu musisz przekonwertować je na swoją strefę czasową. Nie jest to konieczne podczas korzystania z mojej aplikacji. Przypinamy Twoją dokładną lokalizację za pomocą GPS, więc jeśli podróżujesz, Twoja aplikacja poda Ci dokładne informacje, gdziekolwiek jesteś na świecie.

Aplikacja Moonlight Phases of the Moon kosztuje 7,99 USD i jest jednorazowym zakupem (nie subskrypcją), który przeniesie Cię do roku 2050. Aplikacja poinformuje Cię również, jaki znak odwiedza księżyc w tym dniu i czy księżyc zmienia znaki i dokładnie kiedy to się stanie. Napisałem sugestie dotyczące idealnych zajęć, które należy wykonywać, gdy księżyc znajduje się w każdym z dwunastu znaków. Opowiadam ci również o pełni, nowiu i pozostałych sześciu fazach księżyca oraz o tym, co te fazy oznaczają dla ciebie. Ta aplikacja była rozwijana przez trzy lata i najpierw musiałem uczyć astrologii moich inżynierów. Jest pięknie zaprojektowany i łatwy w nawigacji.

READ  Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge zostało zaktualizowane po przełączeniu

„Moonlight Phases of the Moon autorstwa Susan Miller” nie zastępuje mojej nagradzanej aplikacji „Daily Horoscope Astrology Zone autorstwa Susan Miller” — po prostu dodaje do niej zupełnie nową warstwę. Klasyczna aplikacja Daily Horoscope ujawnia Twój dzienny horoskop dla każdego znaku i wszystkich moich dwunastu miesięcznych prognoz, nieoszlifowanych i w całości.

Możesz pobrać tę krótką codzienną aplikację prognozującą za darmo, a jeśli chcesz uaktualnić do wersji premium (jak większość ludzi), jest to zakup w aplikacji w Go Shopping. Płatna wersja aplikacji zapewnia bardziej szczegółowe codzienne informacje, kosztuje około 1,00 USD tygodniowo z subskrypcją, 4,99 USD miesięcznie. (Istnieją inne opcje dłuższych subskrypcji z 15% zniżką.) Kosztuje 1,00 USD tygodniowo znacznie mniej niż poranna filiżanka kawy i zapewnia świetną wartość.

Moje koszty rosną, więc wkrótce darmowa wersja mojej aplikacji będzie zawierała reklamy, ale tylko te, które według nas będą interesujące (mam długą listę reklam, których nie będziemy akceptować i odrzucać). Nigdy nie zobaczysz reklam w płatnej wersji mojej aplikacji za 4,99 USD miesięcznie. Ta aplikacja zawiera również GPS, aby podać prognozę na odpowiedni dzień, ponieważ ta aplikacja jest uwielbiana przez anglojęzycznych czytelników na całym świecie.

Na koniec, moim globalnym czytelnikom, obiecałem wam 2022, który napisałem w Instyle and Beauty Box. Jest teraz dostępny na Kindle i BookBaby.com w kilku międzynarodowych formatach, a także w formacie PDF. Kosztuje 7,99 USD i jest dostępny tylko w formie cyfrowej, a nie w miękkiej lub twardej oprawie. Jeśli w przyszłym roku 2022 trafisz do Beauty Box, wiele rzeczy, które napisałeś, z pewnością wyjdzie. W rezultacie mój podręcznik miał tylko 58 małych stron (do segmentu przyszłorocznego napisałem tylko 50 000 słów). Teraz możesz zobaczyć cały rękopis ze wszystkimi sugerowanymi przeze mnie datami.

Część książki, która wydaje się warta swojej ceny, to mój 9300-wyrazowy rozdział zatytułowany „Wielka koniunkcja Jowisza i Saturna”, który miał miejsce 21 grudnia 2021 roku i zmieni życie, jakie znamy na następne 200 lat. Ten rozdział znajduje się we wstępie do książki. Daję ci szczegółowy wgląd w to, co się wydarzy, abyś był podekscytowany, ponieważ nie przypomina to tego, co widzieliśmy w ciągu ostatnich 200 lat!

Przejdź do BookBaby.com (bez związku z książkami dla dzieci): https://bit.ly/3z8yB7o

lub Kindle na Amazon: https://amzn.to/3wZ50dD

Lub po prostu pobierz go z aplikacji Apple „Książki” na iPhonie lub iPadzie.

Mam wiele niespodzianek do opowiedzenia w przyszłym miesiącu, więc bądźcie czujni, drodzy czytelnicy!

Z poważaniem.

Susan