7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Athletic

Były trener Cowboys, Jason Jarrett, finalista inauguracyjnego głównego trenera Stanford: Źródła

Jason Jarrett, były główny trener Dallas Cowboys, pojawił się jako finalista mistrzostw Stanforda powiedziało wiele źródeł zaznajomionych z wyszukiwaniem sportowiec Czwartek. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Garrett, który spędził ten sezon jako analityk kolorystyczny dla NBC Notre-Dame Z meczów prawie został trenerem w książę w zeszłym sezonie, ale praca trafiła do Mike’a Elko.
  • Jednym z innych faworytów finałów jest trener Sacramento State Troy Taylor, podają źródła.
  • Wśród kandydatów, z którymi rozmawiała szkoła, którzy nie biorą już udziału w poprzednim wyścigu BYU oraz trener Virginia Broncos Mendenhall, koordynator ofensywy Baltimore Ravens Greg Roman i były trener Denver Broncos Vic Fangio.

opowieść w tle

Stanford przeprowadził wywiady z kilkoma kandydatami od wieloletniego trenera Cardinals, Davida Shawa ogłosił swoją rezygnację 27 listopada. Nie jest jasne, ilu innych kandydatów pozostaje w miksie.

Garrett osiągnął 85-67 w Dallas w latach 2010-2019, a następnie został mianowany koordynatorem ofensywy New York Giants w 2020. Został zwolniony z 10 meczów w sezonie 2021. Dołączył do NBC Sports w kwietniu ubiegłego roku.

Shaw, główny trener Stanforda w latach 2011-2022, zrezygnował po ostatnim meczu sezonu 3-9 Cardinals. Był najlepszym trenerem szkoły z bilansem 96-54, ale tracił rekordy w trzech z ostatnich czterech sezonów.

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Nick Cammett/Getty Images)

READ  Ciasto Małej Ligi przytula kontuzjowanego przeciwnika w inspirującym pokazie sportowej rywalizacji