20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Byli programiści Bioware/Ubisoft tworzą nową przygodę akcji o nazwie Eternal Strands – IGN First

Byli programiści Bioware/Ubisoft tworzą nową przygodę akcji o nazwie Eternal Strands – IGN First

Deweloper Yellow Brick Games, nowe studio tworzenia gier założone przez weteranów branży AAA, w tym wieloletniego dyrektora kreatywnego serii Dragon Age firmy BioWare, Mike'a Laidlawa, ogłosiło Eternal Strands. Zainspirowany filmami takimi jak Shadow of the Colossus i Monster Hunter, ta przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby pozwala ci walczyć z ogromnymi stworzeniami pragnącymi twojego zniszczenia, a połączenie tego z mocami manipulującymi fizyką na wzór Tears of the Kingdom zamienia cię w największego twardziela Najwyższy Czarodziej. Wcielasz się w tkaczkę o imieniu Brynn, jedną z niewielu pozostałych użytkowników magii po tym, jak użycie magii spowodowało katastrofalne wydarzenie, które zniszczyło większość jej świata. Wraz z władającymi magią członkami Weaverband wyruszysz na przygodę, w której zmierzysz się z wszelkiego rodzaju potworami, w tym z kilkoma potężnymi, gigantycznymi bossami, którzy wydają się naprawdę zainteresowani pobiciem cię w Weaver Jerky.

Eternal Strands to kwietniowa gra z okładki IGN First, co oznacza, że ​​przez cały miesiąc będziemy zagłębiać się w pierwszy projekt Yellow Brick! Przekażemy Ci wyłącznie pierwsze informacje na temat nadchodzącej gry akcji.

Na początek mamy dziś światową premierę Eternal Strands w akcji w oszałamiającym zwiastunie, który daje mały przedsmak tego, co nas czeka, gdy rozpoczniemy tę magiczną sagę w 2025 roku. Obejrzyj ten zwiastun powyżej, i nie przegap pierwszych zrzutów ekranu w galerii poniżej.

Bądź na bieżąco, aby przez cały miesiąc otrzymywać więcej szczegółów, w tym szczegółowe omówienie świata, postaci, rozgrywki i potężnych bossów, którzy na Ciebie czekają, tutaj, na IGN. Możesz także dodać listę życzeń do Eternal Strands Ich strona na steamie, Sklep MicrosoftuLub Sklep PlayStationI nie wahaj się tego zrobić Obserwuj Yellow Brick Games w mediach społecznościowych.

READ  Doodle niespodzianki i pisanki do wyszukiwania