29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bramki w NBA: Klay Thompson Warriors miażdżą jazz

Bramki w NBA: Klay Thompson Warriors miażdżą jazz

Pomiń Golden State Warriors Utah Jazz W poniedziałkowy wieczór przedłużyli swoją passę zwycięstw do pięciu meczów, wygrywając 129-107. Dubs mają obecnie 26-25 punktów w sezonie i 1,5 meczu przewagi nad Jazzem, który zajmuje 10. miejsce w Konferencji Zachodniej.

Na początku pierwszej kwarty Warriors znaleźli się pod karnym, ale zrównoważyli przewagę Utah na linii rzutów wolnych stratami i rzutami za trzy punkty. Po pierwszym fragmencie Dubs prowadzili ośmioma punktami.

Jordan Clarkson zapalił się w drugiej kwarcie, pomagając Utah na krótko odzyskać prowadzenie, ale Jazz nie był w stanie utrzymać wyniku, gdy jego strzał trafił w podłogę. Clarkson zakończył mecz z 22 punktami, prowadząc Jazz pod względem punktacji obok Collina Sextona.

Podczas gdy Jazz miał tylko kilka krótkich ataków ofensywnych, strzelanina Golden State zdawała się trwać przez cały mecz. Andrew Wiggins, Jonathan Kuminga, Draymond Green, Brandin Podzemski, Gary Payton II i Guey Santos uzyskali łącznie 10 z 14 punktów z trzech tego wieczoru.

Aby nie dać się prześcignąć, Splash Brothers skorzystali ze wsparcia i poprowadzili Warriors pod względem punktacji. Klay Thompson zdobył 26 punktów, najwięcej w meczu, trafiając 11 z 19 rzutów z gry i zabierając przy tym 6 zbiórek. Steph Curry dodał 25 punktów, 10 asyst, 6 zbiórek i 3 przechwyty, co dało wspaniały, wszechstronny występ.

Biorąc pod uwagę długą walkę Warriors o utrzymanie spójności, trudno w pełni uwierzyć w ten imponujący fragment gry. Wydaje się jednak, że Andrew Wiggins w końcu wyszedł z kryzysu, który nękał go przez większą część ubiegłego roku i najwyraźniej znalazł sposób na walkę z Kumingą. Tymczasem Payton i Podzemski nadal dostarczają cennych iskier także z ławki rezerwowych.

Curry wciąż jest jednym z najlepszych graczy w lidze, Draymond Green (w poniedziałek miał 12 punktów, 9 zbiórek i 8 asyst) pokazał, że potrafi kontrolować tempo meczów, a Thompson pokazał, że wciąż ma mnóstwo przewagi w ofensywie w każdym meczu. poziom. Gdy zapadł zmrok, wydawało się, że Wojownicy mają przepis na sukces.

Czytaj więcej

READ  Punkty stanu Floryda kontra dania na wynos z Florydy: nr 16 'Knowles przewyższa aligatory w meczu rywalizacji z najlepszymi wynikami