28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jon Fingas

Brak Rozpoczyna się dzisiaj Rezerwacje w przedsprzedaży przez telefon 1

Możesz wreszcie przeznaczyć pieniądze na brak telefonu 1 – Pod warunkiem, że możesz dołączyć do prywatnego klubu. Nic się nie otworzyło Rezerwacja w przedsprzedaży Aby pierwszy smartfon korzystał z systemu kodów zaproszeń. Członkowie prywatnej społeczności idą pierwsi, będą mieli 48 godzin na użycie swojego kodu, złożenie bezzwrotnego depozytu w wysokości 20 GBP (około 25 USD) i zapewnienie możliwości zamówienia 12 lipca. Każdy inny może zapisać się na listę oczekujących, która będzie dostarczać zaproszenia partiami.

Jeśli złożysz zamówienie, nic nie odliczy kaucji od zakupu i nie zapewni dodatkowego kredytu w wysokości 20 GBP do wykorzystania na akcesorium Phone 1 lub Słuchawki douszne 1. Firma nie ujawniła jeszcze ceny samego telefonu. Jak nic wcześniej nie ostrzegano, Telefon 1 Nie pojawi się oficjalnie w Ameryce Północnej Zamknięta beta dla kilku prywatnych inwestorów społecznościowych. Urządzenie powinno działać, ale nie w pełni obsługiwane.

Jeśli strategia przedsprzedażowa brzmi znajomo, powinna tak być. Brak Ex-OnePlus strój dla założyciela Carla Bay Użyj systemu zaproszeń przez lata. Efekt może być podobny. Zamówienia oparte na zaproszeniach pomagają zarządzać napiętą podażą (kontrolując sprzedaż i poprawiając szacunki popytu), jednocześnie tworząc kombinację, która może stymulować popyt. Nie jest jasne, kiedy zamówisz Telefon 1 dla kaprysu, ale nie zdziw się, jeśli skończysz czekać na chwilę.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Pierwszy pełnoekranowy iPhone może pojawić się w 2024 roku