25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Boss Marie to nadchodzący wojownik DLC z Skullgirls 2nd Encore

Boss Marie to nadchodzący wojownik DLC z Skullgirls 2nd Encore


Następną postacią, która dołącza do Skullgirls 2nd Encore, jest nikt inny jak główna antagonistka serii, Mary. Ten nowy grywalny wojownik został ujawniony podczas zawodów Evo 2022 Skullgirls.

Zwiastun zwiastuna został pokazany po programie specjalnym z sylwetką pawia pomagającego Mary zejść. Na końcu szybkiego zwiastuna widzimy napis „Marie Coming Soon” porozrzucany dużymi literami na ekranie.

Znany również jako „Krwawa Mary”, ten konkurent jest niszczycielski, ale wykazuje głęboką troskę o niewinnych. Jest ubrana jak pokojówka i trzyma demoniczną próżnię z unoszącymi się wokół czaszkami.


Podczas gdy walka z bossem widzi, jak atakuje za pomocą wystających czaszek, stworów przywoływacza i dużej tajemniczej postaci wykonującej ataki w zwarciu, nie mamy szansy zobaczyć, co potrafi grywalna wersja krótkiego humoru Marie.


Zwiastun jest nadal drażniony, gdy zobaczymy uwolnioną Mary, po prostu stwierdzając, że „niedługo się pojawi”. Oficjalne konto Skullgirls na Twitterze dostarczyło jednak okno wydania, informując, że Mary pojawi się na Skullgirls 2nd Encore i Skullgirls mobile w 2023 roku.


Mary wciela się w postać z DLC nr 4 i ostatniego wojownika w przepustce Skullgirls na sezon 1. Dołącza do Annie of the Stars, Umbrella i Black Dahlia jako najnowsza wojowniczka bonusowa w grze.


możesz kupić Skullgirls Season Pass 1 na Steam Teraz w obniżonej cenie 17,49 USD.


Zwiastun zwiastuna można obejrzeć poniżej.

Marie Teaser DLC jako Skullgirls 2nd Encore #1

Teaser Marie w DLC jako Skullgirls 2. Bis #2

Marie teaser w DLC jako Skullgirls 2nd Encore #3

Kliknij na obrazy, aby zobaczyć większe wersje
READ  Sztuczna inteligencja kontaktu wzrokowego Nvidii to najstraszniejsza jak dotąd aktualizacja