30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Blizzard ogłasza uwolnienie Kiriko pośród kontrowersji dotyczących przepustki bitewnej

Blizzard ogłasza uwolnienie Kiriko pośród kontrowersji dotyczących przepustki bitewnej

Kiriko stoi przed wioską w stylu japońskim.

obrazek: Zamieć

Blizzard właśnie ogłosił, że nowa wersja (i wyciekły szerokoKiriko, postać ninja będzie darmowa dla wszystkich Monitor 2 Gracze, którzy posiadają już kopię oryginału Uwaga i obserwuj. Choć brzmi to jak powód do świętowania, kontrowersyjna i darmowa część to ruch sequela, aby zablokować dostęp do większości przyszłych postaci. Za systemem karnetu bojowego Był mniej otwarty. W nowych komentarzach zgłoszonych dzisiaj liderzy Blizzarda wyjaśnili, dlaczego uważają, że nowy system ostatecznie okaże się akceptowalny.

„W rzeczywistości widzimy w danych, że większość graczy w Uwaga i obserwuj Najwięcej czasu grają na dwóch lub mniej bohaterach. John Spector, wiceprezes notuj i obserwuj, Różne prasy podczas rozmowy medialnej. „Możesz uzyskać 99,9% czasu gry dla większości naszych graczy z 12 lub mniej mistrzami”.

Oto oficjalne zdanie, dlaczego Blizzard wydaje się uzasadnionym odejściem od oryginału Uwaga i obserwujModel umożliwiający przekazanie każdej postaci wszystkim graczom w systemie, który blokuje nowych bohaterów za przepustką bojową: Początek Uwaga i obserwuj Gracze nie grali wystarczająco dużo różnych postaci, więc prawdopodobnie nie będzie ich tęsknił.

Ale jest trochę mieszanych komunikatów. Postacie nadal stanowią rdzeń tego, jak Blizzard inwestuje w nową grę. Uwaga i obserwujWalter Kong Press Company, dyrektor zarządzający, powiedział: w wydarzeniu Że „Bohaterowie to najbardziej angażująca zawartość, jaką mamy w grze… Chcemy móc stale inwestować w tę usługę gier na żywo. Z perspektywy biznesowej nie jest to bezpłatne”.

Na pewno będzie niektóre Darmowe prezenty startowe dla nowych i powracających graczy. Nowi bohaterowie Sojourn i Junker Queen będą mogli odblokować za darmo dla wszystkich graczy sezonu 1, a postać wsparcia ninja Kiriko będzie bezpłatna dla graczy, którzy posiadają oryginał Uwaga i obserwuj…ale nowi gracze, którzy chcą wypróbować Kiriko, będą musieli zapłacić 10 USD za przepustkę bojową premium lub szlifować darmową przepustkę do poziomu 55. Przynajmniej nadal będą mogli grać wszystkimi 32 postaciami z oryginału. istniejący.

Czytaj więcej: Wszystko jest pokazane w Monitor 2 Wykrycie zdarzenia

Kiriko jest uzdrowicielką, która potrafi zadawać przyzwoite, ogromne obrażenia i wspierać swoich sojuszników w ogniu krzyżowym. został opisany Jako „czarodziej bitewny” dla lamp Genji. Wskazuje to na poważną zmianę w sposobie, w jaki Blizzard projektuje nowych bohaterów, ponieważ aktywnie stara się zapobiegać sytuacjom, w których każda postać może działać jako „trudna konfrontacja” dla innej.

„Próbujemy usunąć z gry trochę interakcji z kamieniem, papierem i nożycami, i [replace] Dyrektor gry Aaron Keeler powiedział: żebrowany. „Udoskonaliliśmy naszych bohaterów wsparcia, aby byli bardziej zdolni do przetrwania”.

przy jednoczesnym zmniejszeniu stopnia uzależnienia Uwaga i obserwuj Na licznikach ogólnie wygląda to na pozytywny ruch, blokowanie stale rosnącego odsetka bohaterów za poziomami przepustek bitewnych, niezależnie od tego, czy są darmowe, czy premium, wydaje się krokiem wstecz przy wyborze gracza.

Monitor 2 Zostanie wydany 4 października tego roku.

READ  Metal Gear Solid: Master Collection zawiera oryginalne gry Metal Gear 1 i 2 oraz Solid Trilogy