30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Blake Shelton, John Legend, Gwen Stefani powracają jako trenerzy w 22. sezonie „The Voice”;  Kelly Clarkson wróciła w powietrze

Blake Shelton, John Legend, Gwen Stefani powracają jako trenerzy w 22. sezonie „The Voice”; Kelly Clarkson wróciła w powietrze

Blake Shelton I John legenda wróci dźwięk Jako trenerzy w sezonie 22, z Gwen Stefani: słynna amerykańska piosenkarka Powrót na wystawę po raz pierwszy od dwóch lat.

Shelton ogłosił swoje dalsze zaangażowanie w piątek za pośrednictwem TikTok Challenge. #duet To znaczy, jeśli zamierzasz zostać trenerem #dźwięk Tej jesieni napisał w towarzyszącym mu podpisie śpiewając piosenkę Micah „Grace Kelly”. Podczas gdy Legend i Stefani potwierdzili swój udział w następnym sezonie dzięki duetowi z występem Sheltona, wyraźnie przegapił wyzwanie Kan Kelly Clarksonktóry pełnił funkcję trenera przez ostatnie osiem sezonów serialu.

Więcej terminu

dźwięk To konkurs rzeczywistości, w którym czterech znanych muzyków poszukuje najlepszych głosów w Ameryce i jest mentorem dla tych śpiewaków, aby zostali artystami. W każdym sezonie Ameryka następnie decyduje, który piosenkarz zasługuje na główną nagrodę w serialu. Shelton ma najdłuższą historię w serialu, będąc trenerem od pierwszego sezonu. Legenda trenowała w każdym sezonie przez ostatnie cztery lata, a Stephanie interweniowała sporadycznie w ciągu ostatnich dziewięciu lat, w sumie przez sześć sezonów. Clarkson dołączył do serialu w 2014 roku i wygrał go w sumie cztery razy, wraz z zawodnikami Brian Cartelli, Sheville Shepherd, Jake Hott i Named Tom Girl.

data premiery dźwięk Sezon 22 nie został jeszcze rozstrzygnięty. TikTok Stefani można znaleźć poniżej – wskazując na jej powrót, wraz z Sheltonem i Legend.

Najlepszy termin

zapisać się na Ostateczny termin biuletynu. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  Taylor Swift zdobywa pierwszą nagrodę, zapowiada nowy album na MTV VMA