24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Blake Shelton, John Legend, Gwen Stefani powracają jako trenerzy w 22. sezonie „The Voice”;  Kelly Clarkson wróciła w powietrze

Blake Shelton, John Legend, Gwen Stefani powracają jako trenerzy w 22. sezonie „The Voice”; Kelly Clarkson wróciła w powietrze

Blake Shelton I John legenda wróci dźwięk Jako trenerzy w sezonie 22, z Gwen Stefani: słynna amerykańska piosenkarka Powrót na wystawę po raz pierwszy od dwóch lat.

Shelton ogłosił swoje dalsze zaangażowanie w piątek za pośrednictwem TikTok Challenge. #duet To znaczy, jeśli zamierzasz zostać trenerem #dźwięk Tej jesieni napisał w towarzyszącym mu podpisie śpiewając piosenkę Micah „Grace Kelly”. Podczas gdy Legend i Stefani potwierdzili swój udział w następnym sezonie dzięki duetowi z występem Sheltona, wyraźnie przegapił wyzwanie Kan Kelly Clarksonktóry pełnił funkcję trenera przez ostatnie osiem sezonów serialu.

Więcej terminu

dźwięk To konkurs rzeczywistości, w którym czterech znanych muzyków poszukuje najlepszych głosów w Ameryce i jest mentorem dla tych śpiewaków, aby zostali artystami. W każdym sezonie Ameryka następnie decyduje, który piosenkarz zasługuje na główną nagrodę w serialu. Shelton ma najdłuższą historię w serialu, będąc trenerem od pierwszego sezonu. Legenda trenowała w każdym sezonie przez ostatnie cztery lata, a Stephanie interweniowała sporadycznie w ciągu ostatnich dziewięciu lat, w sumie przez sześć sezonów. Clarkson dołączył do serialu w 2014 roku i wygrał go w sumie cztery razy, wraz z zawodnikami Brian Cartelli, Sheville Shepherd, Jake Hott i Named Tom Girl.

data premiery dźwięk Sezon 22 nie został jeszcze rozstrzygnięty. TikTok Stefani można znaleźć poniżej – wskazując na jej powrót, wraz z Sheltonem i Legend.

Najlepszy termin

zapisać się na Ostateczny termin biuletynu. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  Morena Baccarin w Lame NBC Thrillerze - The Hollywood Reporter