6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Artystka hip-hopowa Flo Rida otrzymała 82,6 miliona dolarów w procesie sądowym dotyczącym Centennial Energy Drinks

artysta hip-hopowy Flo Rida, Naprawdę nazywa się Tramar Dillard. W środę jury w Południowej Florydzie przyznało mu 82,6 miliona dolarów po wygraniu procesu przeciwko napojom energetyzującym Celsjusza.

Dillard i jego firma produkcyjna, Strong Arm Productions, pozwali Celsjusza Holdings Inc z siedzibą w Boca Raton w sądzie hrabstwa Broward w maju 2021 r. Po tym, jak zarzucili firmie naruszenie umowy z nim, a następnie próbowali ukryć pieniądze.

the Raper i piosenkarz Powiedział, że firma nie przestrzegała warunków umowy reklamowej.

„Zasadniczo pomogłem stworzyć tę firmę, a wszystko, czego szukaliśmy, to ludzie godni zaufania, którzy zachowywali się, jakby byli rodziną” – powiedział AP Dillard. „A potem, gdy przyszło do dzisiejszego sukcesu, zapomnieli o mnie”.

DISNEY POZYWA FLORIDĘ Internetowy sprzedawca detaliczny sprzedający podrabiane USZY MICKEYA

Raper Tramar Dillard, lepiej znany jako Flo Rida, pojawia się na sali sądowej hrabstwa Broward we wtorek, 10 stycznia 2023 r., w Fort Lauderdale na Florydzie. Przyznano mu 82,6 miliona dolarów w środę, 18 stycznia, po tym, jak panel arbitrażowy z Południowej Florydy stwierdził, że decydenci z Centennial Energy (Joe Cavaretta/South Florida Sun Sentinel przez AP, Paul)

W pozwie cywilnym wykazano, że Dillard był ambasadorem marki Celsjusza w latach 2014-2018. W ciągu tych lat odegrał „instrumentalną rolę” w zapoczątkowaniu nowej ery „rozwoju, wzrostu i ekspansji marki”, co skutkowało ekspozycją na miliony na całym świecie, donosi AP.

Dillard i jego prawnicy argumentowali, że partnerstwo utorowało firmie Celsjusza drogę do rozwoju gamy produktów, w tym produktu w proszku i nowej linii o nazwie Celsius Heat w połączeniu z partnerstwem Flo Rida.

Od tego czasu firma sprzedaje i pobiera tantiemy za swoje produkty w proszku.

Adwokaci Celsjusza argumentowali w sądzie i we wcześniejszych pozwach, że firma odniosła największy sukces po zakończeniu umowy reklamowej Dillarda, dodając, że „inne decyzje biznesowe” doprowadziły do ​​wzrostu Wartość sprzedaży i zapasów.

READ  Aktualizacje Met Gala 2022 na żywo: moda z czerwonego dywanu, przyjazdy celebrytów i najważniejsze elementy stylu | Spotkanie Gala 2022

Celsjusza może jeszcze odwołać się od wyroku.

WALGREENS zapłaci 83 miliony dolarów Wirginii Zachodniej w ramach ugody Ophiopian

Flo Rida Adwokat John Austal

Adwokat John J. Austal trzyma pudełko napoju Celsjusza w proszku, który był częścią umowy reklamowej między Flo Rida a firmą w sądzie hrabstwa Broward we wtorek, 17 stycznia 2023 r., w Fort Lauderdale na Florydzie. (Joe Cavaretta/South Florida Sun Sentinel przez AP)

Adwokat John Austal powiedział, że Dillard chciał 1% własności, które obiecał i byłby skłonny Akceptacja zapasów zamiast pieniędzy przyznanych przez jury.

Austal powiedział, że Dillardowi podobały się produkty i określił czteroletnią współpracę jako „niezwykle udaną”.

„Były pewne punkty odniesienia”, powiedział Austal. „Miał dostać akcje, gdy wydarzyły się pewne rzeczy. I nie było zgody co do tego, czy te punkty odniesienia zostały osiągnięte”. – O to chodziło.

Dillard powiedział, że chciałby odejść od batalii prawnej i ponownie współpracować z firmą w przyszłości. Powiedział, że nadal pił produkty Celsjusza, a nawet posiadał udziały w firmie.

Jeśli Rida prowadzi

PLIK – Piosenkarka Flo Rida występuje w przerwie meczu piłki nożnej pomiędzy New York Jets a Denver Broncos w niedzielę, 26 września 2021 r. w Denver. (Zdjęcie AP/Jack Dempsey)

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o FOX BUSINESS

„Nadal jestem właścicielem firmy” – powiedział Dillard w rozmowie z Associated Press. „A kiedy w zasadzie zasiałeś ziarno czegoś, co odniosło sukces, nie możesz powstrzymać się od bezwarunkowej miłości”.

Associated Press przyczyniła się do tego raportu.