28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Arizona Cardinals, AJ Green zgadzają się na roczną umowę

Arizona Cardinals, AJ Green zgadzają się na roczną umowę

Arizona Cardinals przywraca szeroki odbiornik weterana AJ Zielony Zapowiedział roczny kontrakt, ogłosił w czwartek.

Warunki umowy nie były dostępne.

W zeszłym sezonie Zielony zbliżył się do sezonu na 1000 jardów od jego ostatniego w 2017 roku. W 2021 zakończył z 848 jardami i trzema przyłożeniami w 54 łapach.

Jednym z powodów, dla których Green podpisał z Cardinals, była możliwość bycia numerem 2 z tyłu DeAndre Hopkinspo raz pierwszy w swojej karierze nie był najlepszym atakującym biorcą.

Wkrótce znalazł rolę w zbrodni w Arizonie. Jednak pod koniec grudnia trener Cliff Kingsbury przyznał, że nie wykonał wystarczająco dobrej roboty, doprowadzając piłkę do Greena.

Green, który w lipcu kończy 34 lata, celował 5,75 razy na mecz. Skończył z moimi dwoma meczami na 100 jardów, w tym swoją pierwszą grą od 2018 roku.

Uciszył obawy o jego trwałość. Po opuszczeniu sezonu 2019 z powodu kontuzji kostki rozegrał 16 meczów w każdym z ostatnich dwóch sezonów.

Green podpisał roczną umowę z Cardinals w ich ostatnim poza sezonem, o wartości 6 milionów dolarów. Po raz pierwszy w swojej karierze Green znalazł się w koszulce innej niż Cincinnati Bengals.

Jest drugim w historii bengalskiej franczyzy pod względem otrzymania jardów (9430), przyjęć (649) i przyłożeń (65) w 127 meczach.

READ  Bullpen Blue Jays staje się rzadką siłą