22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Aquaman i Zaginione Królestwo” kończy trzecią rundę powtórek

„Aquaman i Zaginione Królestwo” kończy trzecią rundę powtórek

Zdjęcie: Warner Bros. Discovery/YouTube

Aktualizacja z 13 września: James Wan zaprzeczył doniesieniom na ten temat Aquaman i Zaginione Królestwo Przeszedł wiele zmian. Lub nawet dużą liczbę ponownych sesji. „Ludzie mówią: «Och, oni robią całą masę różnych ujęć!». Nie. Jeśli złożymy to wszystko w jedną całość, to tak naprawdę nie będzie to wcale dużo dni” – powiedział Wan. Tygodnik Rozrywki. Powiedział też, że to, kto gra Batmana, nie jest dla niego specjalnie ważne. „Ostatecznie najlepszą rzeczą, jaką mogę powiedzieć o tym filmie, jest to, że taki jest NIE Powiązany w jakikolwiek sposób z którymkolwiek z tych filmów. – O to właśnie chodzi – powiedział.

Jednak Wan zdaje sobie sprawę, że w Warner Bros. Discovery i filmy DC. „Jeśli mieszkam w domu, a dom wokół mnie jest remontowany, trudno mi tego nie zauważyć” – powiedział – „ponieważ brakuje dachu, dachu, prawda?” W międzyczasie otrzymaliśmy zwiastun zwiastuna Aquaman i zaginione królestwo, Wyjście 20 grudnia.

Poniżej oryginalna historia.

W stolarstwie obowiązuje zasada: „zmierz dwa razy, utnij raz”. Nie takie podejście przyjmuje Warner Bros Aquaman i Zaginione Królestwo. Kontynuacja 2018 roku Aquamana Podobno przeszedł trzy rundy powtórek, coś w tym stylu Reporter z Hollywood Nazywa „niemal bezprecedensową liczbą”. Film przeszedł także szereg pokazów testowych, z których żaden nie dodał mu szczególnej pewności siebie. Film przetrwał zmiany reżimu w WB i jej spółce zależnej DC Films, co zaowocowało rozczarowującymi wynikami kasowymi światłoa proces Amber Heard o zniesławienie jest niewiarygodny – i stanowi o tym prawdziwość Aquamana Film pozostaje najbardziej dochodowym filmem DC z kwotą 1,148 miliarda dolarów.

dla każdego czwartek, Jedna z przeszkód w zdobyciu Aquaman 2 Kształt statku był kwestią Batmana. Były prezes DC Films, Walter Hamada, chciał, aby Batman Michaela Keatona stał się Nickiem Furym z DCU, pojawiając się w epizodach, aby zasygnalizować większy wspólny wszechświat, w którym żyją te postacie; Tę rolę musiał spełnić Batman Keatona Dziewczyna nietoperz. Ale Kiedy David Zaslav przejął Warner Bros. Discovery Compact, z którym Batman aka Nick Fury poszedł do kosza Dziewczyna nietoperz. Potem pojawił się Batman Bena Afflecka światło (Jak każdy inny Batman), co stawia wszystko pod znakiem zapytania. „Było bardzo chaotycznie” – podało źródło. THR. Aktualne rozwiązanie dla filmu? Żadnego Batmana, nigdzie. „Nowi prezydenci DC, James Gunn i Peter Safran, nie chcą obiecać kinowego uniwersum, które nie powstanie, ani nie są zbyt powiązani z niepowodzeniami z przeszłości”. THR wspomniany.

READ  Hasan Minhaj znalazł coś, czego Nathan Felder się nie trzymał

Źródła podają THR Że ostatnia runda powtórek mogła w końcu ustawić wszystkie kaczki (albo płaszczki czy cokolwiek innego) w rzędzie. Gunn i Safran zgodzili się na pięciodniową powtórkę zdjęć w reżyserii Jamesa Wana, z Jasonem Momoą i Patrickiem Wilsonem w rolach głównych. Wan najwyraźniej dostał to, czego chciał po czwartym dniu, a teraz wrócił do redakcji i kopalni efektów wizualnych. Aquaman i Zaginione Królestwo Ma to być ostatni film dla starego systemu DCEU. Nowe DCU rozpocznie się na dobre Superman: Dziedzictwo W 2025 r.