18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Anne Hathaway twierdzi, że „miała anioła w Christopherze Nolanie” po tym, jak straciła role z powodu „tego, jak moja tożsamość stała się toksyczna w Internecie”

Anne Hathaway twierdzi, że „miała anioła w Christopherze Nolanie” po tym, jak straciła role z powodu „tego, jak moja tożsamość stała się toksyczna w Internecie”

Anne Hathaway uważa, że ​​Christopher Nolan uratował jej karierę pomimo ostrej reakcji, jaką spotkała w Internecie.

W nowym wywiadzie z Pomysł od Ciebie Gwiazda przypomniała sobie to po zdobyciu Oscara Les Miserables Brała udział w prezentacji ceremonii rozdania Oscarów i spotkała się z dużą krytyką, która wpłynęła na jej karierę.

„Wiele osób nie przydzieliło mi żadnej roli, ponieważ zbytnio martwiły się tym, jak niepewna jest moja tożsamość w Internecie” – powiedziała Hathaway. Galeria próżności W niedawnym wywiadzie. „Miałem anioła w Christopherze Nolanie, który się tym nie przejął i dał mi jedną z najpiękniejszych ról, jakie kiedykolwiek zagrałem, w jednym z najlepszych filmów, w jakich kiedykolwiek brałem udział”.

Hathaway nawiązuje do filmu Nolana z 2014 roku MiędzygwiezdnyGdzie wcieliła się w rolę naukowca NASA i astronautki, dr Amelii Brand. Aktorka współpracowała już z reżyserem w 2012 roku Mroczny rycerz powstajeGdzie zagrała rolę Seliny Kyle, Kobiety-Kota.

„Nie wiem, czy wiedział, że mnie wtedy wspiera, ale odniosło to taki skutek” – Hathaway powiedziała o reżyserze. „A moja kariera nie straciła dynamiki tak, jak by to wyglądało, gdyby mnie nie wspierał”.

Hathaway wystąpiła w takich filmach jak m.in Uczeń (2015), Alicja przez lustro (2016), Ocean 8 (2018) i Tłum (2019) i wielu innych.

„Poniżenie jest bardzo trudne” – powiedziała Hathaway. „Kluczem jest, aby nie pozwolić, żeby cię to zamknęło. Musisz zachować śmiałość, a to może być trudne, ponieważ myślisz:” Jeśli pozostanę bezpieczny, jeśli obejmę środek i jeśli nie będę rysować zbyt poświęcaj sobie dużo uwagi, to nie będzie bolało.' Ale jeśli chcesz to zrobić, nie bądź aktorem. Chodzisz po linie. Jesteś lekkomyślny. Prosisz ludzi, aby inwestowali swój czas i pieniądze , uwagę i troskę w sobie. Więc musisz dać im coś, co jest warte tego wszystkiego. A jeśli nic cię to nie kosztuje, to co tak naprawdę dajesz?

READ  Królewskie zdjęcia, teorie, komentatorzy i nie tylko