24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Anna Paquin po czerwonym dywanie używa laski i ma problemy ze zdrowiem i poruszaniem się

Anna Paquin po czerwonym dywanie używa laski i ma problemy ze zdrowiem i poruszaniem się

Anna Paquin po raz pierwszy od ponad roku pojawiła się na czerwonym dywanie, aby promować swój najnowszy film „A Bit of Light” w reżyserii jej męża i gwiazdy „True Bood”, Stephena Moyera. Zdobywczyni Oscara podczas wydarzenia używała laski, aby pomóc sobie w chodzeniu Zostało to ujawnione ludziom Przed nią „trudne” kilka lat zmagania się z nieujawnionym problemem zdrowotnym, który spowodował problemy z poruszaniem się.

„To nie było łatwe” – Paquin powiedział gazecie, że do chodzenia potrzebuje laski.

Paquin powiedziała także PEOPLE, że problemy zdrowotne spowodowały, że ma pewne problemy z mową. Jedno ze źródeł dodało, że miejmy nadzieję, że Paquin w pełni wyzdrowieje. Szczegóły problemów zdrowotnych aktora nie zostały ujawnione.

W swoim nowym filmie A Bit of Light Paquin gra pechową matkę, która zmuszona jest zamieszkać z ojcem (Ray Winstone) po utracie opieki nad dziećmi na rzecz byłego męża i jego nowego męża. partnera. W obsadzie znajdują się Yousef Qarqar, Pippa Bennett Warner i Luca Hogan.

„Moją pierwszą miłością było niezależne kręcenie filmów” – powiedział Paquin. „W ten sposób trafiłem do branży filmowej. Pracowałem z ludźmi, którzy chcieli opowiadać historie i opowiadać je uczciwie i szczerze.

Paquin dodała, że ​​jej mąż Moyer jest „moją ulubioną osobą do zabaw” i że zgodziła się wziąć udział w filmie tylko dlatego, że uważa go za dobrego reżysera, i dodała: „Nie jestem sentymentalna, jeśli chodzi o pracę. ”

„A Bit of Light” od piątku, 5 kwietnia w kinach od Quiver.

READ  Postępują negocjacje w sprawie strajku scenarzystów z Hollywood, ale nie osiągnięto jeszcze porozumienia