9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ann Heck umiera bez testamentu, jej syn ubiega się o kontrolę nad majątkiem

Ann Heck umiera bez testamentu, jej syn ubiega się o kontrolę nad majątkiem

Los Angeles (AFP) – aktorka Anne Heshey Zmarła bez testamentu, a jej 20-letni syn złożył do sądu dokumenty o kontrolę jej majątku.

Homer Lavon, syn Heche z byłym mężem Colemanem Lavonem, złożył w środę wniosek w Sądzie Najwyższym w Los Angeles, prosząc o pozwolenie na zarządzanie majątkiem jego matki.

W petycji stwierdzono, że Homer Lavon i 13-letni Atlas Tapper, syn i były partner Heche, James Tupper, są jego jedynymi spadkobiercami.

Dokument mówi, że wartość majątku Heche jest nieznana. Dzieje się tak często w przypadku takich wstępnych zeznań, zanim ktokolwiek będzie miał prawo do oceny majątku zmarłego.

Homer Lavon złożył również wniosek o wyznaczenie kogoś do reprezentowania interesów jego brata w sądzie.

Przedstawiciel Heche odmówił komentarza w sprawie.

5 sierpnia samochód, którym jechał Heche, zeskoczył z chodnika, uderzył w dom w Los Angeles i zapalił się. Została uznana za martwą mózgu 11 sierpnia i była utrzymywana przy życiu na maszynach do resuscytacji przez kolejne trzy dni, dopóki jej narządy nie mogły zostać oddane.

53-letni Heitchey był jedną z największych gwiazd filmowych późnych lat 90., występował między innymi w Johnny Depp i Harrison Ford, a od ponad trzech dekad konsekwentnie występuje w filmie i telewizji.

W latach 2001-2009 była żoną Colmana Lavona, operatora kamer telewizyjnych, a od 2007 do 2018 roku była w związku z aktorem Jamesem Tupperem. Miała z nimi syna.

READ  Ognioodporna kopia powieści Margaret Atwood „Opowieść podręcznej” jest wystawiona na aukcji w Sotheby's