24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ambasador USA nie może potwierdzić wiadomości o deportacji Ukraińców do Rosji

Ambasador USA nie może potwierdzić wiadomości o deportacji Ukraińców do Rosji

W niedzielę ambasador USA przy ONZ powiedziała, że ​​nie może potwierdzić oświadczenia rady miejskiej Mariupola wskazującej, że obywatele Ukrainy zostali deportowani do Rosji z Mariupola.

Gospodarz CNN „Stan Unii” Jake TaberJacob (Jake) Paul Taberbar: Trump „nie mój pomysł na „szef równowagi/zrównoważonego rozwoju” – amazoński las deszczowy zamienia się w sawannę: Badanie mówi, że były wysoki rangą przedstawiciel obrony Rosji jest „ekstremalnie nieodpowiedzialny” w przejmowaniu elektrowni jądrowych Więcej Wymagany Linda Thomas GreenfieldLinda Thomas Greenfield Sunday Zapowiedź pokazu: Biden nazywa Putina zbrodniarzem wojennym w obliczu trwającego konfliktu na Ukrainie. Jeśli Stany Zjednoczone wiedziały o deportacjach, rada miasta poinformowała, że ​​dotyczyły one 1000 osób, głównie kobiet i dzieci.

„Czy możesz potwierdzić? Czy Stany Zjednoczone wiedzą, że tak się dzieje? A gdyby tak było, jak bardzo by to nie było?” Tupper zapytał Thomasa Greenfielda.

„Właśnie to usłyszałem” – odpowiedział Thomas Greenfield. – Nie mogę tego potwierdzić.

„Ale mogę powiedzieć, że jest to denerwujące. Jest nie do pomyślenia, aby Rosja zmusiła obywateli Ukrainy do przyjazdu do Rosji i umieściła ich w czymś, co w zasadzie byłoby obozami koncentracyjnymi i więźniami” – dodał Thomas Greenfield. „Więc to jest coś, co musimy zweryfikować. Rosja nie powinna przekazywać Rosji obywateli Ukrainy wbrew ich woli”.

Thomas Greenfield powiedział Taberowi o broni chemicznej Siły sojusznicze „odpowiedziałyby zdecydowanie”, gdyby siły rosyjskie użyły takiej broni przeciwko Ukraińcom, co może się zdarzyć w Białym Domu.

Użyli broni chemicznej przeciwko własnym ludziom. I obawiamy się, że mogą użyć broni chemicznej na Ukrainie” – powiedział Thomas Greenfield.

Byliśmy klarowni. Jeśli osiągną ten poziom, zareagujemy agresywnie na to, co robią. Widziałeś dotychczas konsekwencje naszych działań przeciwko i przeciwko Rosji [Russian President Vladimir] umieść go w . I czują konsekwencje. A czuliby się jeszcze bardziej, gdyby podjęli tę niefortunną decyzję o użyciu broni chemicznej”.

READ  Szef sztabu Kamala Harris kieruje się do wyjścia