26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

AliExpress otwiera centrum logistyczne w Polsce

Warszawski Dziennik Biznesowy

piątek, 15 października 2021, 13:15

Arsene Krasnowski / Shutterstock.com

AliExpress, globalna platforma e-commerce należąca do Alibaba Group, ogłosiła, że ​​pierwsze niezależne centrum logistyczne w Polsce zostanie ukończone i będzie działać.

Według Warsaw Business Journal, centrum logistyczne powstało we współpracy z Kenią, oddziałem logistycznym zakładu.

AliExpress, który wysyła towary bezpośrednio z Polski do magazynu, pełni rolę centrum kompletacji i jest największą inwestycją infrastrukturalną AliExpress w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). Centrum logistyczne, zlokalizowane w pobliżu dz, ma łączną powierzchnię 10 tys.

Zamówienia wysłane z Centrum Logistycznego zostaną dostarczone na terenie całej Polski w ciągu 3 dni od gwarancji, a część zamówień będzie musiała dotrzeć do największych miast następnego dnia. Lokalizacja centrum będzie wykorzystywana do obsługi okolicznych rynków, takich jak Czechy, Austria, Słowacja i Niemcy.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Tworzenie czasopisma godnego tej nazwy to kosztowna sprawa. Przez 27 lat wiadomości biznesowe, współpracując z wydawcami, redaktorami i reporterami Budapest Business Journal, dostarczały informacje, którym można było zaufać, prawdziwe, dokładne, bez obaw i życzliwości.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwalałby im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla ich wydajności. Ostatnio niektórzy testowali pomysł zaangażowania swoich najważniejszych partnerów, swoich czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennika biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, jak często i jak często przesyłasz nam swoje wpisy.

READ  Irlandia zagra w meczu Ligi Narodów UEFA z Ukrainą w Polsce