22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aktualizacja Free Horizon Forbidden West dodaje swoją najlepszą jak dotąd funkcję

Aktualizacja Free Horizon Forbidden West dodaje swoją najlepszą jak dotąd funkcję

Ślimak mierzy się z gigantycznym mechanicznym potworem w rozszerzeniu Burning Shores.

zdjęcie: Sony

Horyzont Zakazany Zachód Jest to gra o ratowaniu świata, walce z prehistorycznymi robotami i zbieraniu ton rzeczy z ziemi. Na szczęście ta druga część stała się o wiele prostsza dzięki nowej bezpłatnej aktualizacji gry RPG akcji na PlayStation 5, która dodaje wiele funkcji ułatwień dostępu, w tym opcję automatycznego zbierania każdej losowej gałęzi, zioła i zasobów rzemieślniczych, które napotkasz w rozległej otwartej przestrzeni świat.

przed płatnością Płonące plaże DLC Gra Mapa Roku 2022, której premiera miała miejsce 19 kwietnia, otrzymała darmową aktualizację dla wszystkich posiadaczy PS5, niezależnie od tego, czy kupili to rozszerzenie, czy nie. Łatka 1.21 Obejmuje większe rozmiary czcionek, nowe opcje aparatu i więcej pomocy w nawigacji. Talasofobiczny krój pozwala stopowi oddychać pod wodą i ułatwia widzenie podczas nurkowania. Ale jednym z największych ulepszeń ogólnej jakości życia jest nowe ustawienie automatycznego przechwytywania, które sprawia, że ​​grabieże są łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Po prostu przejdź do menu Ustawienia, przewiń do Dostępność i wybierz „Automatyczne przechwytywanie” u dołu listy. Spowoduje to, że każdy mały symbol odwróconego trójkąta na wolności po prostu zniknie podczas chodzenia. Koniec z naciskaniem trójkąta co pięć sekund podczas eksploracji lub gorączkowym zbieraniem leczniczych jagód podczas toczenia pełnych napięcia bitew.

Istnieją pewne zastrzeżenia. Automatyczne odbieranie nie zadziała, jeśli twój ekwipunek jest pełny i musisz wysłać nadmiar łupów do magazynu. Nie działa również na wrogów ani upadłe skrzynie. Jednak oba te problemy można bardzo łatwo naprawić, nie zarządzając ekwipunkiem jako zwierzę i korzystając z opcji Easy Loot Niestandardowe menu ustawień trudności. Deweloper Guerrilla Games od samego początku optymalizuje twoją kolekcję łupów Horyzont zero śwituA jedna z najnudniejszych części serii science fiction jest teraz łatwa.

Niestety, jak wspomniano powyżej, ta łatka wydaje się dotyczyć tylko wersji gry na PS5. Właściciele PS4 byli już sfrustrowani faktem, że duże rozszerzenie DLC gry dotyczy tylko „nowej generacji”, a utrata nowych udogodnień łatek i wszystkich ważnych nowych opcji ułatwień dostępu to kolejny poważny problem. Sony postawiło sprawę jasno Płonące plażeWykorzystanie kampanii Nowa technologia chmury i inne widoczne boomy który nie może być obsługiwany na PS4, ale nie jest do końca jasne, co mogłoby zapobiec nakładaniu się takich rzeczy, jak nowe ustawienia daltonizmu między pokoleniami. Kotaku Skontaktowałem się z Sony w celu wyjaśnienia.

Przynajmniej na PS5 Horyzont Zakazany Zachód Nigdy nie wyglądał i nie grał lepiej.

READ  Pierwszy w pełni dostosowany układ Pixel, Tensor G5, pojawi się w 2025 roku od TSMC