30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Akcje Trump Media spadły w wyniku krótkiej sprzedaży

Akcje Trump Media spadły w wyniku krótkiej sprzedaży

Akcje Trump Media & Technology Group (DJT) spadły w poniedziałek rano ponownie, gdy spółka matka Truth Social odnotowała znaczne spadki od czasu wejścia na giełdę w wyniku fuzji z Digital World Acquisition Corp. Pod koniec marca.

Krótkie poranne spikery Sinę Smith I Brada Smitha Przeanalizuj zmienność tych akcji, zwłaszcza po tym, jak dyrektor generalny Trump Media i były kongresman z Kalifornii Devin Nunes ostro zareagował na krótką sprzedaż, podając w wątpliwość wyniki spółki.

Aby uzyskać więcej spostrzeżeń ekspertów i najnowszych działań na rynku, kliknij tutaj i obejrzyj cały odcinek Porannego podsumowania.

Ten post został napisany przez Luke’a Carberry’ego Maughana.

Wersja wideo

W dalszym ciągu utrzymuje się zmienność na akcjach Trump Media, które spadały przed wprowadzeniem na giełdę w miarę dalszego trendu wzrostowego. Na piątkowym zamknięciu wycena spółki wynosiła około 2,9 miliarda dolarów. Były prezydent ma otrzymać dodatkowe 1,3 miliarda dolarów w formie akcji.

Dzieje się tak po tym, jak Citadel nazwała dyrektora generalnego Trump Media przysłowiowym przegranym w następstwie listu Devina Nunesa do NASDAQ. Nazwa ta jest wyraźnie otoczona opinią. Z ulicy widać wyraźnie, że ludzie nie boją się dzielić tym, co myślą na temat tego, co z pewnością było dla Trump Media niepewnym wyścigiem od czasu sfinalizowania transakcji kilka tygodni temu.

Zaobserwowaliśmy wzrost. Daleko nam do szczytów, jakie widzieliśmy niedługo po zakończeniu tej fuzji. Przyciągnęła ona wiele uwagi ze strony detalistów. I znowu, przynajmniej na dzisiejszym otwarciu, widać zwiększoną zmienność wokół tej nazwy. Teraz wszystko może się zmienić w przypadku dowolnych akcji. Jednak zwłaszcza jeśli spojrzymy na zmienność akcji Trump Media, które obecnie wynoszą jedynie około 2%.

Wiesz, wiele z tego, co widzieliśmy w przypadku Trump Media and Technology Group i jej symbolu giełdowego DJT, w rzeczywistości było powiązanych z niektórymi ludźmi, którzy być może są po prostu fanami DJT, a nie tymi, którzy faktycznie przyglądają się finansom DJT. Company i patrząc na potencjał tej firmy do faktycznego odebrania udziału w rynku niektórym innym dużym graczom w mediach społecznościowych lub innym dużym gigantom zajmującym się streamingiem, którzy oferują poziomy z reklamami lub po stronie mediów społecznościowych i duopolu tak było przez wiele lat między Alphabetem, a Meta nadal się ugruntowuje.

READ  Profesjonalista Marcos Lemonis stoi w obliczu procesu sądowego o 30 milionów dolarów

Tak, plus Amazon i Apple, które w przyszłości dodadzą znaczące oferty konwersji reklam do wielu kampanii reklamowych i marketingowych. Zatem w tej chwili trzeba się zastanowić, ile DJT będzie w stanie wydobyć od istniejących gigantów, o których spodziewamy się usłyszeć w tym tygodniu. A z drugiej strony, co to jest więcej niż kolejny sposób na zbliżenie się do niektórych istniejących fanów, którzy być może kupią kapelusz, może zagłosują, a może teraz zagłosują swoimi dolarami i inwestują, ale ważniejsze pytanie brzmi: gdzie może jest to możliwe? jakiś trend memowy w obiegu wokół tego imienia.