20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Agencja fotograficzna opublikowała film z diagnozą nowotworu Kate Middleton

Agencja fotograficzna opublikowała film z diagnozą nowotworu Kate Middleton

rodzina królewska

Agencja fotograficzna dodała ostrzeżenie do materiału filmowego, na którym Kate Middleton ujawnia diagnozę raka.

„Ten fragment biuletynu został dostarczony przez organizację zewnętrzną i może być niezgodny z polityką redakcyjną Getty Images” – czytamy w wiadomości od Getty Images.

Agencja Wyjaśnił E! Aktualności Dodali notatkę redaktora, ponieważ jest to „standard” w przypadku wszelkich zdjęć i materiałów dostarczanych przez organizacje zewnętrzne – w tym przypadku Pałac Kensington.

Getty Images dodało notatkę wydawcy do materiału BBC, na którym Kate Middleton ujawnia diagnozę raka. Studia BBC
„Ten fragment biuletynu został dostarczony przez organizację zewnętrzną i może być niezgodny z polityką redakcyjną Getty Images” – czytamy w wiadomości od Getty Images. Studia BBC

Notatka pojawia się po tym, jak kilka dużych agencji orzekło, że pałac nie jest „wiarygodnym źródłem”, po tym jak opublikowały mocno obrobione zdjęcie Middleton i jej dzieci z Dnia Matki w Wielkiej Brytanii.

42-letnia księżna Walii opublikowała emocjonalne wideo 22 marca po miesiącach spekulacji na temat jej zdrowia i miejsca pobytu. W nagraniu ujawniła, że ​​przeszła chemioterapię zapobiegawczą i będzie potrzebować czasu na odpoczynek i regenerację.

„Sama napisała każde słowo” – powiedział magazynowi „People” informator z przemówienia, które BBC sfilmowało w ogrodach zamku Windsor.

Agencja fotograficzna stwierdziła, że ​​dodawanie notatki do zdjęć plenerowych jest „standardowym” protokołem. Obrazy Getty’ego
Księżna Walii poinformowała, że ​​przechodzi chemioterapię zapobiegawczą. Walka o akcje

Inne źródło dodało, że „doręczyła to osobiście i chciała zdecydować, kiedy jest właściwy moment, aby ogłosić światu tę wiadomość”.

Middleton powiedziała, że ​​jej mąż, książę William, bardzo wspierał ją podczas powrotu do zdrowia i że czekali z przekazaniem tej wiadomości, dopóki ich dzieci w pełni nie zrozumieją jej stanu.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


Jednak w poniedziałkowym raporcie Daily Mail stwierdzono, że Pałac Kensington szybko opublikował wideo Middleton, ponieważ wyciekła informacja o jej diagnozie.

Ona i jej rodzina opuściły Mszę Wielkanocną, aby mogła wyzdrowieć. Obraz drutu
Nie jest jasne, kiedy Middleton wróci do obowiązków publicznych. Obrazy Getty’ego

Księżniczka Wielorybów opublikowała 10 marca na Instagramie post – jej pierwszy post od czasu hospitalizacji i powrotu do zdrowia. class=”wp-image-7633236″ />

Pałac Kensington spotkał się z ostrą krytyką po opublikowaniu przerobionego w Photoshopie zdjęcia z Dnia Matki. @princeandprincesofwales / Instagram

Wewnętrzne źródło gazety nie wyjaśniło, czy wyciek nastąpił z londyńskiej kliniki – gdzie księżniczka przeszła w styczniu operację brzucha – czy skądś indziej. Źródła podają jednak Page Six, że pogłoski o wycieku nie są prawdziwe.

Middleton i William (41 l.) oraz trójka ich dzieci w weekend opuścili mszę wielkanocną wraz z resztą rodziny królewskiej i udali się do swojego wakacyjnego domu Sandringham Estate.

Jednak król Karol III mimo swojej walki z rakiem w kościele zachowywał się dzielnie.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2024/04/02/royal-family/kate-middletons-cancer-diagnosis-video-flagged-by-photo-agency/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

READ  Dlaczego w odcinku podcastu Strike Force Five ignoruje się kontrowersje związane z Jimmym Fallonem – The Hollywood Reporter