18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Access to Care otwiera nowy ośrodek badań klinicznych w Warszawie

Boston

Care Access, globalna platforma badań medycznych pomagająca przyspieszyć przyszłość medycyny, otworzyła swój nowy ośrodek badawczy w Warszawie. Ekspansja firmy w Polsce wzmacnia jej zaangażowanie w poprawę dostępu do badań medycznych na całym świecie poprzez innowacyjny model przenoszenia badań klinicznych tam, gdzie są potrzebne.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Zobacz pełną wersję tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240318427054/en/

Dostęp konserwacyjny - Warszawski Ośrodek Badawczy jest już otwarty.  (Zdjęcie: Business Wire)

Dostęp konserwacyjny – Warszawski Ośrodek Badawczy jest już otwarty. (Zdjęcie: Business Wire)

W ostatnich latach Care Access aktywnie angażowała się w badania kliniczne w całej Europie, a teraz, wraz z utworzeniem nowej placówki w Warszawie, Care Access w dalszym ciągu rozszerza swoje europejskie usługi w celu wdrożenia wiodących w branży możliwości badawczych, takich jak wspólnotowy program badań przesiewowych. , platformy na żądanie i infrastrukturę mobilnych platform badawczych. Funkcje te przyspieszają rekrutację do badań naukowych, dostosowując się do unikalnego charakteru każdej społeczności i zapewniając wygodniejsze sposoby udziału w badaniach klinicznych.

„Polska odgrywa kluczową rolę w urzeczywistnianiu przyszłości medycyny” – powiedziała Ruby Buncil, starszy wiceprezes ds. globalnych operacji badawczych i ekspansji dostępu do opieki zdrowotnej. „Warszawska placówka poprawi dostęp społeczności w całej Polsce do zaawansowanych badań przesiewowych i możliwości badawczych”.

Kluczowym podejściem do tego, jak Access to Care poprawia dostęp do badań klinicznych w większych społecznościach, jest współpraca z lokalnymi lekarzami. Dzięki scentralizowanemu personelowi ekspertów w dziedzinie badań oraz najnowocześniejszemu sprzętowi, infrastrukturze i procesom program Access to Care odciąża większość obciążeń administracyjnych i logistycznych, dzięki czemu lekarze partnerzy mogą skoncentrować się na swoich pacjentach.

Care Access rozszerzyła już wcześniej swoją globalną sieć ośrodków badawczych Przejęcie IBPClin Założona w Brazylii w 2022 roku Jest to pierwszy kanadyjski ośrodek badawczy w Cape Breton W 2023 r. Dodanie lokalizacji w Warszawie wzmacnia globalną sieć ośrodków badawczych Care Access i umożliwia firmie prowadzenie badań w wielu obszarach terapeutycznych oraz reagowanie na rosnące globalne potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej.

READ  Polscy truckerzy blokują ukraińskie przejścia graniczne z powodu utraty interesów

O dostępie do opieki

Care Access to globalna platforma badań medycznych, pomagająca przyspieszyć przyszłość medycyny. Dzięki globalnej sieci ponad 200 ośrodków badawczych Care Access wspiera badania naukowe prowadzone przez setki czołowych firm biofarmaceutycznych. Oprócz udokumentowanego doświadczenia w ośrodkach o dużej liczbie zapisów na całym świecie, Care Access współpracuje z nowymi społecznościami badawczymi i tworzy lokalnie wysokiej jakości infrastrukturę ośrodków badawczych, aby zwiększyć dostęp i zwiększyć reprezentację badań klinicznych.

Sponsorom badań CARE Access zapewnia trzy kluczowe usługi: (1) globalną sieć ośrodków badawczych, (2) badania społecznościowe mające na celu poszerzenie zasięgu badań oraz (3) zapewnianie personelu na żądanie, zwiększanie przestrzeni i usługi szkoleniowe w celu wsparcia wszystkie badania. Miejsca badań.

Aby dowiedzieć się więcej o badaniach prowadzonych w ramach Care Access lub o tym, jak Care Access pomaga sponsorom osiągnąć cele związane z rejestracją i reprezentacją, odwiedź stronę www.careaccess.com.

Józef O

[email protected]

202-970-6885

© Business Wire, Inc.

Zastrzeżenie:
Niniejsza informacja prasowa nie jest dokumentem opracowanym przez AFP. AFP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszego komunikatu prasowego prosimy o kontakt z osobą/firmą kontaktową wymienioną w tekście komunikatu prasowego.