24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aamir Khan wita swoją byłą żonę Kiran Rao pocałunkiem na ślubie swojej córki Iry

Aamir Khan wita swoją byłą żonę Kiran Rao pocałunkiem na ślubie swojej córki Iry

Aamir Khan na zdjęciu z Kiran Rao.

Nowe Delhi:

Córka Aamira Khana i Reeny Dutty, Ira Khan, poślubiła wczoraj wieczorem w Bombaju trenera fitness Nupura Shekhariego. To był fajny czas na weselu. Była żona i reżyser Aamira Khana, Kiran Rao, również była obecna na ślubie wraz z jego synem Azadem. Aamir Khan witał Kiran Rao całusem w policzek, gdy pozowali do wspólnej sesji zdjęciowej. W kadrze dołączyła do nich matka Nupur Shekhare. Nowożeńcy Ira i Nupur również wyszli na zdjęcia zaraz po ślubie.

Zobacz zdjęcia Iry Khana i Nupura Shekhariego tutaj:

Oto zdjęcie Fem Jam z wczorajszego wieczoru:

Najnowsze wiadomości w NDTV

Aamir Khan, który przez 15 lat był żonaty z reżyserką Kiran Rao, ogłosił rozwód w lipcu 2021 roku. Nadal mają syna Azada i często są razem fotografowani. Ira jest młodszym z dwójki dzieci Aamira Khana z jego byłą żoną Reeną Duttą.

Jeśli chodzi o pracę, Aamira Khana ostatnio widziano w Lal Singh Chadda. Aktor pojawił się także epizodycznie w Revathy's Witaj VenkyW roli głównej Kajol. Jest także producentem filmu pt Mistrzowie. Mówiąc o swoim nadchodzącym projekcie aktorskim, Aamir Khan powiedział to podczas wydarzenia, które odbyło się w zeszłym roku w Bombaju. „Nie zdecydowałem się jeszcze na zrobienie żadnego filmu. Chcę teraz spędzić czas z rodziną. Dobrze się z tym czuję, bo właśnie to chcę teraz robić. Zrobię film, kiedy na pewno będę gotowy emocjonalnie”.

READ  Usługi nadawcze Showtime i Paramount + mają się połączyć