HONG KONG, 10 maja 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – University of Bering Waters, projekt Grupy Bering Waters, kontynuuje prace nad rozwojem sektora blockchain w Polsce.Instytut Inżynierów Elektroników) został zorganizowany przez Oddział Polski w ramach patronat Stowarzyszenia Absolwentów GovTech Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
W ramach konkursu Bering Waters University ma na celu wyłonienie aspirujących absolwentów do pracy w inżynierii oprogramowania w blockchain, aby dołączyć do jego wizji.
Bering Waters University to program przeznaczony do szkolenia absolwentów, którzy specjalizują się w blockchain do pracy inżyniera oprogramowania. Pierwsza iteracja projektu, uruchomiona w Polsce, skupia się na ekosystemie Solana do inteligentnego kontraktowania i rozwoju platform. Wymienieni kandydaci, którzy pomyślnie ukończą celowo zorganizowany kurs szkoleniowy, mają możliwość pracy w całym ekosystemie Solana. Absolwenci będą zaangażowani w najbardziej ekscytujące projekty w branży podczas pracy w wybranych specjalistycznych dziedzinach podczas kursu.
„Edukacja to pierwszy krok w rozwoju wyrafinowanych programów i biznesów, a my chcielibyśmy wykorzystać ten konkurs rozprawy jako okazję do zmotywowania utalentowanych absolwentów uczelni do pracy w dziedzinie blockchain”. Powiedział Michael Weinerp, lider biznesu technologicznego Bering Waters. „Zwiększanie świadomości wśród najlepszych polskich studentów na temat możliwości dostępnych dzisiaj dla kierunków inżynierii oprogramowania i informatyki to świetny sposób na rozwijanie przyszłych umiejętności i akceptację technologii blockchain”.
Grupa Bering Waters zgłosiła otwarte stanowiska wszystkim uczestnikom konkursu na pracę doktorską, co pozwala im aplikować do programu Bering Waters University jako młodsi inżynierowie oprogramowania. Ponadto zespół reklamował nowe możliwości dla absolwentów z regionu, w tym role w analityce, rozwoju biznesu i zarządzaniu projektami.
To już piąty tego typu konkurs, który po raz pierwszy wystartował w 2018 roku. 4 Instytut Nauki i jego sponsorzy promują konkursy specjalizujące się w kształceniu inżynierskim, naukowo-technicznym na 23 uczelniach w całej Polsce. Setki rozpraw podkreślają najpilniejsze osiągnięcia w dziedzinie technologii, konkurencyjność i niewykorzystany potencjał zaawansowania technologicznego regionu. Celem konkursu jest zapewnienie praktycznych możliwości najzdolniejszym absolwentom uczelni wyższych oraz wyłonienie pomysłów gotowych do wdrożenia na rynku.
„Od momentu powstania w 1972 roku jednym z głównych celów IEEE Polska jest zapewnienie harmonijnej współpracy pomiędzy uczelniami a sektorem prywatnym, a ten konkurs jest w tym sensie probierzem.„Profesor dr Hop Inns, szef polskiego oddziału IEEE, powiedział Adam Deprovsky.”Miło nam poinformować, że Bering Waters został wybrany jako jeden z dwóch największych partnerów w tegorocznym konkursie i cieszymy się z przyjmowania innowacyjnych pomysłów od doktorantów z całej Polski. .”
Bering Waters wybrał łącznie osiem wydziałów z siedmiu uniwersytetów zlokalizowanych w głównych miastach i centrach technologicznych, które łączą się z jego wizją. Bering Waters został ogłoszony Partnerem Biznesowym Konkursu Inżynier 4 Nauka 2022 na następujących uczelniach:
- Specjalizacja Informatyka na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego
- Specjalność Informatyka i Systemy Informacyjne na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
- Specjalizuje się w informatyce na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toronto
- Specjalność Informatyka na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
- Specjalizacja Informatyka na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego
- Wydział Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej
- Wydział Informatyki i Komunikacji Politechniki Wrocławskiej
- Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej
Sponsoring Bering Waters ma na celu wprowadzenie nowej konkurencji dla blockchain i powiązanych technologii, oprócz istniejących działów sztucznej inteligencji, systemów wbudowanych i cyberbezpieczeństwa.
Sponsor Diamentowy Bering Waters wraz z Intelem, największymi beneficjentami konkursu. Inni główni sponsorzy to Samsung, Philips i Nordia.
Bering Waters zobowiązuje się do rozszerzenia zakresu i zastosowania technologii blockchain poprzez szereg inicjatyw, w tym ukierunkowane inwestycje, firmy i projekty wewnętrzne. Bering Waters dodatkowo wspiera programy mentoringowe mające na celu wychowanie polskich pracowników blockchain i przygotowanie lokalnych przedsiębiorców do odniesienia sukcesu na arenie światowej.
Na przykład: Oprócz sponsorowania konkursu pracy doktorskiej, Bering Waters niedawno przekazał 30 000 $ Dla zespołu inżynierów blockchain w Polsce stworzył system peer-to-peer do wymiany zasobów cyfrowych o nazwie Inverient. Nagroda została ufundowana przez Bering Waters, aby podkreślić udział Polski w Solana Riptide Hackathon, globalnym konkursie dla programistów blockchain.
O Grupie Bering Waters
Założona w 2018 r. Grupa Bering Waters to grupa trzech firm zajmujących się blockchainem i kryptowalutami, które zapewniają decydującą przewagę jej szerszym instytucjom finansowym, firmom blockchain i inwestorom indywidualnym na całym świecie. W skład grupy wchodzą następujące wiodące w branży przedsiębiorstwa: Bering Waters OTC, Bering Waters Ventures i Bering Waters Tech. Bering Waters Group z siedzibą w Hongkongu oferuje rozwiązania transgraniczne, które kontrolują kluczowe zastosowania blockchain i kryptowalut. Ucz się więcej: https://beringwaters.com/.
O Bering Waters Tech
Założona w 2020 roku firma Bering Waters Tech to firma zajmująca się rozwojem technologii i doradztwem, która strategicznie współpracuje ze spółkami portfelowymi Bering Waters Group. W ramach partnerstwa, Developer Resources jest odpowiedzialny za strategiczne lokalizacje w celu wyeliminowania niedoborów umiejętności technologicznych, przyspieszenia terminów produktów oraz lokalnego opracowywania innowacyjnych rozwiązań i technologii.
O IEEE
Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) IEEE jest największą na świecie organizacją zawodową zajmującą się rozwojem technologii z korzyścią dla ludzkości. Poprzez swoje wysoko cytowane publikacje, konferencje, standardy techniczne oraz działalność zawodową i edukacyjną, IEEE jest zaufanym głosem w wielu dziedzinach, od systemów lotniczych, komputerów i telekomunikacji po inżynierię biomedyczną, energię elektryczną i elektronikę użytkową. IEEE ma około 400 000 członków w ponad 160 krajach, z około 2100 aktywnymi standardami technologicznymi i ponad pięcioma milionami publikacji naukowych zgromadzonych w Bibliotece Cyfrowej IEEE Xplore. Ucz się więcej: https://www.ieee.org/.
O Polskim Oddziale IEEE
Polski oddział IEEE (IEEE PS) jest polskim oddziałem IEEE, zrzeszającym 1000 członków w wyżej wymienionych sektorach. IEEE PS tworzy działania wśród studentów, młodych inżynierów i kobiet w ponad 25 społecznościach IEEE i aktywnie współpracuje z organizacjami.
Kontakt: [email protected]
Powiązane obrazy
Rysunek 1: Konkurs badawczy IEEE / 4Science / BeringWaters 2022
Ta treść została opublikowana przez Usługa dystrybucji komunikatów prasowych na Newswire.com.
More Stories
Polski premier Donald Tusk radzi patronom Nord Stream, aby „zachowali spokój”
Polskie akcje wzrosły w końcówce handlu; WIG30 zyskał 0,89% według Investing.com
Polskie akcje tracą w końcówce handlu; WIG30 spadł o 0,58% według Investing.com