Polerowany wosk woskowy polskich mężczyzn przetrwa długą wojnę z Francją we Francji

Uwaga redaktora: ten artykuł będzie aktualizowany przez cały dzień.

Polska A wyłania się jako klasa puli

Dopasowane statystyki

Podczas meczu bilardowego na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio kanadyjska drużyna siatkówki mężczyzn okazała się zdeterminowaną, pracowitą, nigdy nie mówiącą o sobie drużyną, ale ponieważ mecze toczyły się żwawo, nie było koloru z prawdziwymi siłami gry.

Polska trafiła w to miejsce przez całą niedzielę na Ariac Arena z planowanym zamachem, aby dalej legitymizować status quo dla złota, pokonując Kanadę 25-15, 25-21, 25-16.

Zwycięstwo przeniosło srebrnego medalistę Polski Rio 2016 Włochy (3-1) powyżej puli A, Kanada spadła 2-3.

OT pracuje w Brazylii, aby uciec przed maratonem

Brazylia, która zdobyła złoto na swojej ojczystej ziemi w Rio 2016, znalazła się na szczycie rankingu Pool B, awansując Francję 4-1 w 5-setowym thrillerze.

Francja przegrała bardzo blisko pierwszego seta 25-22, ale drugi set był kacem. Tam iz powrotem, raz za razem, głosy młodych chłopców z tłumu obejmowały akcję, dopóki Francja nie wyrównała z wygraną 39-37 setów.

Prawdopodobnie dusząca się Francja przegrała trzeciego seta 25-17, ale wygrała czwartego, pocąc się nadmiernie pracą, zanim Brazylia skończyła 20-18 i znokautowała Francję 2-3 w puli. Bawić się.

READ  Aston Villa Matty Cash obawia się kontuzji przed starciem Wilków w niepokojącej scenie w Polsce