15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zwiastun filmu „Dungeons & Dragons” wydaje się być awanturniczym, głupim i zabawnym czasem.

Zwiastun filmu „Dungeons & Dragons” wydaje się być awanturniczym, głupim i zabawnym czasem.

San Diego Comic-Con 2022 Uruchomiona Z przyczepą do filmu Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei, Który… Właściwie wygląda obiecująco? Nadchodzący film ma gwiazdorską obsadę, w skład której wchodzą Chris Pine, Michelle Rodriguez, Reggie Jane Page i Hugh Grant, i łączy akcję, fantasy, komedię i niektóre z najbardziej kultowych potworów D&D.

Opis brzmi: „Uroczy złodziej i grupa nieoczekiwanych poszukiwaczy przygód wyruszają na epicki napad, aby odzyskać utraconą relikwię, ale sprawy idą nie tak, gdy zderzają się z niewłaściwymi ludźmi”. „Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei Przenosi bogaty świat i zabawny duch legendarnej gry RPG na duży ekran w zabawnej i pełnej akcji przygodzie”.

Zwiastun dostarcza smoki, których można się spodziewać, w tym starożytnego, oddychającego kwasem czarnego smoka i czerwonego smoka. Widzimy również makietę przebraną za skrzynię skarbów, potwora wypierającego, galaretowatą kostkę i zwierzę – potwora z oryginalnej gry D&D. Jeśli chodzi o światy i zaklęcia, jest coś takiego jak Podmrok, zaklęcie Cieplnego Metalu, zaklęcie Drzwi Wymiaru i wiele więcej.

Film jest produkowany i dystrybuowany przez Paramount i Hasbro, którzy kontrolują prawa do gry i Niedawno nabyte Popularny cyfrowy zestaw D&D Beyond. Hasbro też pracuje nad Inne filmy i telewizja Do jej gier, w tym Transformers i My Little Pony.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Tim Considine, młoda gwiazda „My Three Sons”, zmarł w wieku 81 lat