2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Źródło: 49 graczy podpisuje kontrakt QB Kurt Benkert na trening zespołowy, promując Marlona Mac

Źródło: 49 graczy podpisuje kontrakt QB Kurt Benkert na trening zespołowy, promując Marlona Mac

Z listy pięciu nominowanych Kurt Pinkert podzielił się, aby wygrać szansę na zostanie rozgrywającym nr 3 w Drużynie 49.

49ers we wtorek podpisał kontrakt z Pinkertem ze sztabem szkoleniowym i zarezerwował miejsce w składzie za pomocnikiem Jimmym Garoppolo i debiutantem Brock Purdy.

San Francisco wykonało dwa ruchy w składzie, dodając Benkerta i przenosząc Marlona Macka do 53-osobowego składu 49ers, co zostało potwierdzone przez NBC Sports Bay Area.

49ers musieli dodać trzeciego pomocnika po tym, jak pierwszy Tre Lance przeszedł operację pod koniec sezonu w poniedziałek, aby naprawić uszkodzenie prawej kostki i więzadeł.

Dodanie Maca stało się konieczne po tym, jak 49-osobowi obrońcy Elijah Mitchell i Ty Davis-Price przegrali z powodu kontuzji w pierwszych dwóch meczach sezonu.

Pinkert, 27 lat, dołączył do NFL jako debiutant w Atlanta Falcons w 2018 roku. Po trzech sezonach głównie w drużynie trenerskiej Falcons, w zeszłym roku podpisał kontrakt z Green Bay Packers.

Zobaczył swój jedyny ruch w sezonie zasadniczym NFL 12 grudnia, kiedy dwukrotnie ukląkł pod koniec wygranej Packersów z Chicago Bears. Green Bay został wydany w czerwcu.

We wtorek Pinkert wziął udział w swojej drugiej próbie z 49 graczami w ciągu dwóch tygodni. Mike Glennon, Kevin Hogan, AJ McCarron i Garrett Gilbert to pozostali rozgrywający, którzy wzięli udział w rozprawie w siedzibie drużyny w Santa Clara.

Mac spędził ostatni tydzień w 49-osobowej kadrze trenerskiej, a teraz będzie aktywny w meczach ze względu na kontuzje, które 49 piłkarzy doznało już po powrocie.

26-letni Mack był najlepszym wyścigiem Indianapolis Colts w 2018 i 2019 roku, kiedy rzucił się na 1,999 jardów i 17 przyłożeń w ciągu tych dwóch sezonów.

Ale zerwał ścięgno Achillesa w meczu otwarcia sezonu 2020 i nie było tak samo.

W zeszłym sezonie niósł tylko 28 razy na 101 jardów i nie wylądował w sześciu meczach dla Colts.

READ  Philadelphia Eagles i New Orleans Saints wstrząsnęli pierwszą rundą NFL Draft 2022 z transakcją wielokrotnego wyboru
Związane z: 49ers przesadza: Czy zespół jest w gorszej formie po kontuzji Lance’a?

Houston Texans zwolnili Macka przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego, pokonując 90 jardów w 21 ładunkach przedsezonowych.

Oczekuje się, że Mitchell będzie dostępny dla 49ers w drugiej połowie sezonu po tym, jak doznał kontuzji prawego kolana w otwierającym sezon meczu z Chicago Bears.

Davis Price doznał skręcenia kostki podczas niedzielnego debiutu w NFL przeciwko Seattle Seahawks. Trener Kyle Shanahan powiedział, że Davis-Price ma wyjść „za kilka tygodni”.

Pobierz i śledź 49ers Talk Podcast