29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Źródła – Christian McCaffrey z 49ers zagra przeciwko Vikings

Źródła – Christian McCaffrey z 49ers zagra przeciwko Vikings

szczególnie23 października 2023 o 12:13 czasu wschodniego2 minuty czytania

Schefter powiedział McAfee, że McCaffrey zagra przeciwko Wikingom

Adam Schefter dołącza do Pata McAfee, aby omówić dostępność Christiana McCaffreya w walce z Wikingami.

Gwiazda San Francisco 49ers, obrońca Christian McCaffrey, zagra w poniedziałkowy wieczór przeciwko Minnesota Vikings, podają źródła Adama Scheftera z ESPN.

McCaffrey został uznany za nieobecnego w meczu po tym, jak doznał kontuzji skośnej podczas niedzielnej porażki z Cleveland Browns. Dwukrotny selekcjoner Pro Bowl powrócił w sobotę do treningów jako ograniczony uczestnik po opuszczeniu dwóch poprzednich treningów i stwierdził później, że czuje się „dobrze”.

Źródła poinformowały Scheftera, że ​​zespół McCaffreya przez cały tydzień, niemal przez całą dobę, pracował nad jego kontuzją. Jednak przez cały tydzień na treningu nie przyjął ani jednego trafienia, więc kiedy gra, nikt nie wie, jak będzie się czuł i jak zareaguje, gdy zostanie powalony.

McCaffrey zamierza przedłużyć swoją passę kolejnych meczów (w tym play-offów) z przyłożeniami do 16, co byłoby drugą najdłuższą passą w historii NFL, wyprzedzając jedynie byłego Baltimore Colts, odbijającego Lenny’ego Moore’a, którego passa sięgnęła 17. W latach 1963–1963 . Sezony ’64.

McCaffrey nie opuścił żadnego meczu, odkąd 20 października 2022 roku 49ers przejęło go od Carolina Panthers.

Zespół 49ers będzie pozbawiony skrzydłowego Deebo Samuela, który cierpi na włoskowate złamanie barku, którego doznał w meczu z Browns. Trener 49ers Kyle Shanahan powiedział w sobotę, że Samuel będzie pauzował co najmniej dwa tygodnie przed 9. tygodniem w San Francisco.

Źródła Scheftera podają, że w San Francisco nie będzie również lewego obrońcy Trenta Williamsa. Williams został wymieniony jako wątpliwy ze względu na skręconą prawą kostkę, której również doznał w meczu z Cleveland.

Nick Wagner z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Manchester City vs Liverpool: Erling Haaland bije rekord strzelców Premier League