30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Żona pilota Josepha Emersona powiedziała, że ​​nigdy by nikogo celowo nie skrzywdził

Żona pilota Josepha Emersona powiedziała, że ​​nigdy by nikogo celowo nie skrzywdził

Aktualności

Żona pilota Alaska Airlines po służbie, oskarżonego o próbę rozbicia samolotu po zjedzeniu magicznych grzybów, upiera się, że „nigdy celowo” nie próbował skrzywdzić nikogo na pokładzie.

Sarah Stritch wspierała w czwartek swojego męża, 44-letniego Josepha Emersona, podczas jego pierwszego wystąpienia przed sądem federalnym w Portland w stanie Oregon, gdzie nie przyznał się do winy i zrzekł się prawa do przesłuchania wstępnego.

„To nie jest mój Joe, to nie jest Joe, jakiego ktokolwiek zna” – Stritch powiedziała o swoim mężu-pilocie, któremu postawiono 83 zarzuty usiłowania morderstwa.

„To nie jest mężczyzna, za którego wyszłam” – powiedziała reporterom po jego wystąpieniu. Według oregońskiej gazety

„Nie wiem, jak to wyjaśnić, ale to nie był on”.

Przez łzy powiedziała, że ​​jej mąż cierpiał na depresję, ale „nie zrobiłby tego świadomie”.

Sarah Stritch, żona Josepha Emersona, 44-letniego pilota Alaska Airlines po służbie, który rzekomo próbował rozbić samolot, powiedziała, że ​​„nie próbowałby celowo” skrzywdzić siebie ani innych osób w samolocie.
Kg

„To nie jest człowiek, którego wszyscy ludzie na tym świecie zebrali się, aby go wspierać – [to] Powiedziała: Kocham go.

Media podały, że oskarżonemu pilotowi-niewolnikowi towarzyszyło kilku innych członków rodziny, w tym jego rodzice i teść.

Emerson, ubrany na niebiesko, zwrócił się do swojej rodziny i szepnął: „Kocham cię”, gdy wprowadzano go na salę sądową. Jeden z jego krewnych wyciągnął rękę i uderzył go pięścią w powietrze.

Emerson został aresztowany i oskarżony o 83 zarzuty usiłowania morderstwa po tym, jak próbował wyłączyć silniki samolotu w trakcie lotu.
Basen

Został oskarżony o przeszkadzanie załodze pokładowej i stewardom i grozi mu dziesiątki zarzutów stanowych w Oregonie, w tym 83 zarzuty usiłowania morderstwa, 83 zarzuty lekkomyślnego narażenia samolotu na niebezpieczeństwo i jeden zarzut lekkomyślnego narażenia samolotu na niebezpieczeństwo.

Sędzia USA Yuli Yim nakazała przetrzymanie Emersona w charakterze ryzyka i ryzyka ucieczki pod zarzutem ingerencji do czasu jego następnego wystąpienia w sądzie, które odbędzie się 22 listopada.

READ  Dolar rośnie, akcje spadają wraz z powrotem napięć inflacyjnych
Josepha Emersona i Sarah Stritch.
Josepha Emersona/Facebooka

„To całkowity szok dla wszystkich” – powiedział po przesłuchaniu Ethan Levy, prawnik Emersona, dodając, że jego klient chciał podziękować pilotom za ich „bohaterskie działania w odpowiednim czasie”, a stewardom za ich życzliwość.

„Pan Emerson nie miał zamiaru wyrządzić krzywdy sobie ani nikomu innemu. Nie miał skłonności samobójczych ani zabójczych” – Levy powiedział reporterom.

Pilot po służbie powiedział policji, że przed niedzielnym lotem z Everett w stanie Waszyngton do San Francisco wziął magiczne grzyby, po czym został oskarżony o próbę odcięcia paliwa do silników poprzez aktywację systemu tłumienia pożaru, zanim został zatrzymany. W dół, obok załogi.

Joseph Emerson gra na harfie w kokpicie samolotu.
Josepha Emersona/Facebooka

Nawet skuty kajdankami próbował otworzyć drzwi awaryjne podczas lotu na Alaskę obsługiwanego przez Horizon Air, gdy piloci próbowali awaryjnie lądować.

Emerson powiedział później śledczym, że doznał „załamania nerwowego” po tym, jak nie spał przez 40 godzin i po raz pierwszy zażył grzyby psychodeliczne.

„Nie czułem się dobrze. Piloci zdawali się nie zauważać, co się dzieje. Nie… to nie wydawało się w porządku” – powiedział policjantom Emerson, zgodnie z oświadczeniem uzyskanym przez „The Post”.

„Musisz mnie teraz zakuć w kajdanki, bo będzie źle” – powiedział w dokumencie stewardessie po wyrzuceniu go z kokpitu.

„Wszystko schrzaniłem” – powiedział Emerson członkowi załogi, dodając, że „próbował wszystkich zabić”. Na pokładzie były 83 osoby.

Według Oregon Live z poprawionej skargi złożonej w czwartek wynika, że ​​Emerson nie spał przez 48, a nie 40 godzin.

Emerson powiedział śledczym, że popadł w depresję po niedawnej śmierci swojego najlepszego przyjaciela, który według Stritcha był drużbą na ich ślubie, ale w zmienionej skardze wskazano, że przyjaciel zmarł sześć lat temu. Poinformowano o tym ABC7.

Levy wyraził nadzieję, że sprawa zostanie skonsolidowana w jednym sądzie, a nie toczona zarówno w sądach federalnych, jak i stanowych, i że planuje przedstawić argumentację na przyszłej rozprawie w sprawie uwolnienia Emersona.

READ  Dow Jones i Nasdaq przełamują główne poziomy, gdy Apple ślizga się, a Tesla kończy nurkowanie; Co teraz robisz

„Nie tylko jest bezpieczny, ale nie stwarza ryzyka ucieczki” – Levy powiedział sędziemu.

Emerson jest przetrzymywany bez możliwości zwolnienia za kaucją na podstawie zarzutów stanowych. Przebywa w Areszcie Śledczym hrabstwa Multnomah.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/10/27/news/wife-of-pilot-joseph-emerson-says-he-never-would-have-knowingly-hurt-anyone/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania