22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Żona perkusisty Aerosmith Joey’a Kramera umiera w wieku 55 lat

Żona perkusisty Aerosmith Joey’a Kramera umiera w wieku 55 lat

Zmarła żona perkusisty Aerosmith Joey’a Kramera.

Linda Kramer zmarła w środę 22 czerwca w wieku 55 lat. Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze ujawniona.

Rodzina Kramer jest małżeństwem od ponad 13 lat, a muzyk nazwał ją „miłością swojego życia”, w jej nekrologu opublikowanym w Bostoński Herold.

Stwierdził, że „Linda bardzo kochała Joeya i że jego dobre samopoczucie i szczęście były jej najwyższym priorytetem”, a przede wszystkim „kochała swoją rodzinę, a zwłaszcza swoich siostrzeńców i siostrzeńców”.

RIP: Linda Kramer, żona perkusisty Aerosmith Joeya Kramera, zmarła w środę, 22 czerwca, w wieku 55 lat; Para została sfotografowana w Los Angeles w styczniu 2018 r.

Joey opisał kiedyś spotkanie z Lindą jako „największy pośpiech, jakiego kiedykolwiek doświadczyłeś w swoim życiu”, jak cytowano w nekrologu, w którym podzielił się, jak: „Przyjaciele i rodzina zawsze zauważali, że Joey i Linda są„ nierozłączni ”.

Zaledwie dzień przed śmiercią Linda weszła na swoją stronę na Twitterze, aby życzyć mężowi wszystkiego najlepszego z okazji 72. urodzin. I okazuje się, że czuła dokładnie to samo co do Joey’a, jeśli chodzi o miłość, którą dzielili.

“Wszystkiego najlepszego dla miłości mojego życia !!” Wyrzuciła, dodając: „Jesteś najbardziej niesamowitym mężczyzną i masz wielkie serce, wiem, że cię kocham, mój piękny chłopcze”.

Ostatni pokaz miłości: zaledwie dzień przed śmiercią Linda weszła na swoją stronę na Twitterze, aby życzyć mężowi wszystkiego najlepszego z okazji 72. urodzin.

Ostatni pokaz miłości: zaledwie dzień przed śmiercią Linda weszła na swoją stronę na Twitterze, aby życzyć mężowi wszystkiego najlepszego z okazji 72. urodzin.

Loves Life: Para, która uważa swojego partnera za miłość swojego życia, w chwili jej śmierci była małżeństwem od ponad 13 lat;  Widziano go w 2012 roku w Nowym Jorku

Loves Life: Para, która uważa swojego partnera za miłość swojego życia, w chwili jej śmierci była małżeństwem od ponad 13 lat; Widziano go w 2012 roku w Nowym Jorku

Linda urodziła się w Decatur w stanie Georgia 27 lutego 1967 roku, ale rodzina przeniosła się do Houston w Teksasie w 1971 roku, gdy miała cztery lata.

READ  Szefa DC Films nie będzie

Ukończyła Klein Oak High School w Spring w Teksasie, na przedmieściach Houston, w klasie 1985.

Nekrolog opisywał Lindę jako kogoś, kto „uwielbia się śmiać” i ma „niegodziwe, złośliwe poczucie humoru”. Ujawniła również swoją „niezachwianą miłość do uroczych psów rodziny, Lucy i Cosmo”, i że „nienasycona interesuje ją dobro dzieci na całym świecie”.

Ostatnio pracowała w branży high-tech jako specjalista ds. kontraktów w firmie Hewitt Packard.

Problemy rodzinne: Fani otrzymali pierwsze oznaki, że rodzina Kramerów miała do czynienia z poważnymi problemami, gdy Joey wziął

Problemy rodzinne: Fani otrzymali pierwsze oznaki, że rodzina Kramerów ma do czynienia z poważnymi problemami, gdy Joey wziął „tymczasowy urlop” z Aerosmith w marcu, podając rodzinę jako czynnik motywujący; Zespół przygotowywał się wówczas do swojej rezydencji w Las Vegas

Fani otrzymali pierwsze oznaki, że rodzina Kramerów ma do czynienia z poważnymi problemami, gdy Joey wziął „tymczasowy urlop” od Aerosmith w marcu, podając rodzinę jako głównego winowajcę. W tym czasie zespół był gotowy do wznowienia programu rezydencyjnego Dolby Live Deuces Are Wild w Park MGM w Las Vegas.

„Niestety podjął decyzję, by nie brać udziału w koncertach zespołu w 2022 roku, aby w tych niepewnych czasach mógł skupić całą swoją uwagę na swojej rodzinie” – napisała grupa w oświadczeniu. USA dziś w marcu, dodając: „On i zespół nie mogą się doczekać jego przyszłych występów z Aerosmith”.

Te daty pobytu zostały ostatecznie odwołane w maju, kiedy główny wokalista Stephen Tyler zgłosił się na leczenie po nawrocie trzeźwości po niedawnej operacji.

Więcej kłopotów zespołu: Dwa miesiące po tym, jak Joey wziął urlop z zakazu, wokalista Stephen Tyler zgłosił się do ośrodka leczenia po powrocie do trzeźwości;  Grupa kręcona w Los Angeles w lutym 2019 r.

Więcej kłopotów zespołu: Dwa miesiące po tym, jak Joey wziął urlop z zakazu, wokalista Stephen Tyler zgłosił się do ośrodka leczenia po powrocie do trzeźwości; Grupa kręcona w Los Angeles w lutym 2019 r.

Obecnie nie są planowane nabożeństwa żałobne. Nabożeństwa będą prowadzone przez rodzinę w późniejszym terminie.

Linda Kramer została pozostawiona przez męża, rodziców, trzy siostry, braci i siostry, męża Jessego oraz wielu jej siostrzenic i siostrzeńców, między innymi.

READ  Wnuczka Elvisa Presleya walczy ze sprzedażą historycznego domu piosenkarza w Graceland

Joey Kramer jest członkiem Aerosmith od momentu jej powstania w 1970 roku.

Z ponad 150 milionami płyt na całym świecie, w tym 85 milionami w Stanach Zjednoczonych, rockowy zespół Walk This Way jest najlepiej sprzedającym się amerykańskim zespołem rockowym wszechczasów.

Legendarne: Z ponad 150 milionami płyt na całym świecie, w tym 85 milionami w Stanach Zjednoczonych, Aerosmith jest najlepiej sprzedającym się amerykańskim zespołem rockowym wszechczasów.

Legendarne: Z ponad 150 milionami płyt na całym świecie, w tym 85 milionami w Stanach Zjednoczonych, Aerosmith jest najlepiej sprzedającym się amerykańskim zespołem rockowym wszechczasów.