21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zespół Alstomu świętuje 25-lecie Alstomu w Polsce

Zespół Alstomu świętuje 25-lecie Alstomu w Polsce

AlstomŚwiatowy lider inteligentnej i zrównoważonej eksploatacji oraz największy producent i eksporter polskiego sektora kolejowego obchodzi 25-lecie Polska W tym roku. Na sobota, 25 czerwca 2022, Alstom Drużyny i ich rodziny zebrały się na czterech dużych platformach (Wroc? Aw, WarszawaChorzów i Katowice) W dni otwarte z okazji jubileuszu firmy. Goście mogli odwiedzić zakłady, obejrzeć produkty, poznać proces produkcyjny oraz skorzystać z różnorodnych zajęć prozdrowotnych i konkursów dla dzieci. Alstom Strony gościły tego dnia prawie 5000 osób!

W ramach obchodów 25-lecia nasi pracownicy i ich rodziny mieli niepowtarzalną okazję do dokładnego obejrzenia wszystkich naszych produktów oraz przejechania się naszymi pociągami. Nasi bliscy, a zwłaszcza nasze dzieci, są zawsze bardzo cenione za to, że mogą zobaczyć i zrozumieć to, co robimy na co dzień. Dla naszego zespołu to świetna okazja, by spotkać się i spędzić razem czas po dwóch latach kontroli epidemii – powiedział S?Awomir Cyza. Alstomy CEO i Dyrektor Zarządzający Polska, Ukraina I kraje bałtyckie.

Firma działa od 1997 roku Polska, Alstom Zainwestowała w swoje polskie zakłady ponad miliard złotych, zatrudnia ponad 4000 osób i współpracuje z tysiącami polskich dostawców. Firma rozwija przepustowość lokalnych kolei w oparciu o 180-letnią tradycję ZWUS we Wrocławiu od prawie 100 lat. Katowice I Constable w Sorzo od ponad 150 lat.

Alstom Ma znaczący wpływ na sektor transportowy Polska. Obecnie produkuje kilka pojazdów Alstom już w toku Polska, W tym pociągi, lokomotywy, metro czy tramwaje. Firma wyprodukowała pierwszy pociąg dużych prędkości Polska, Pentolino. Łącznie od 2014 roku po polskich torach kursuje 20 takich pociągów, pokonując dziennie 21 000 km i odwiedzając 34 polskie miasta. Alstom Wprowadzał duże projekty z zakresu automatyki i infrastruktury kolejowej, takie jak ERDMS/ETCS L2 czy system ATC. Warszawa Metro na rynek polski. Utrzymuje obsługę techniczną pociągów Pentolino od 2014 roku, silników Trax od 2007 roku i pociągów Twintex od 2010 roku.

READ  Największy w Polsce producent czekolady, Mondelez, zainwestuje 1 milion dolarów w energię słoneczną w swoich fabrykach

Alstom Przynosi innowacje, inwestycje i najlepsze technologie kolejowe Polska Od 25 lat jesteśmy gotowi i chętni do sprowadzania ich do kraju. Posiadamy kompletne portfolio produktów i usług znanych Polakom od wielu lat. Jesteśmy liderem na polskim rynku sygnalizacji, nasze systemy umożliwiają bezpieczną i płynną jazdę pociągów, a nasze szybkie pociągi Pentolino od 2014 roku przejechały 50 mln km z 25 mln pasażerów. Istnieje również ponad 100 silników Trax. I 25% naszych pociągów metropolii Warszawa Metro Navy zapewni szybki i bezpieczny transport pasażerów po stolicy – ​​powiedział S?Awomir Cyza. Alstomy CEO i Dyrektor Zarządzający Polska, Ukraina I kraje bałtyckie.

Alstom Działa na 11 platformach PolskaZakład produkcyjny systemu sygnalizacji, w tym trzy zakłady produkcji taboru i podzespołów w Chorzowie, Wrocławiu i ?Wiątochłowicach KatowiceCentrum serwisowe Pentolino oraz centra serwisowe Traxx i Twindexx Warszawa, Centrum Serwisowe Drox w Torreau? Oraz zakład produkcyjny Chordia boogie w Piasecznie.

Alstom Hydrogen wprowadza do swojej oferty technologie i rozwiązania. Była to pierwsza firma kolejowa na świecie, która wyprodukowała pociąg na wodór. Pociąg wodorowy Coradia iLint jest w eksploatacji komercyjnej Niemcy Od 2018 roku. Dziękujemy za niedawno podpisaną umowę o współpracy z PKN OrlanPociągi wodorowe prawdopodobnie pojawią się na trasach regionalnych Polska Wkrótce.

Alstom Jedyna firma kolejowa w Polska Certyfikowany jako Najlepszy Pracodawca na lata 2020, 2021 i 2022. Alstomy Zajęcia w cenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu Raporty z 2019 roku. W 2022 roku firma podpisała Kartę Różnorodności, obiecując walkę z dyskryminacją i wdrażanie polityki równego traktowania.

Alstom Znak towarowy Grupa Alstom