28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zdjęcia testowe czaszki i kości pojawiają się w Internecie

Zdjęcia testowe czaszki i kości pojawiają się w Internecie

Ubisoft wyciekł materiał z niewydanej gry pirackiej Skull & Bones.

Pochodzący z testów alfa czterominutowy film instruktażowy został przesłany do reddit Zobacz szczegółowe spojrzenie na rozgrywkę.

gra dla niej długi czas w rozwoju I doznał poważnych opóźnień, więc ten wyciekły materiał stanowi nową okazję do poznania całego szumu po ostatnim pokazie na E3 2018.

Film wyjaśnia: „Rozpoczniesz swoją podróż jako przegrany, którego celem jest zostanie najsłynniejszym piratem, który żegluje po tych wodach”.

Oznacza to podnoszenie poprzeczki wstydu – w zasadzie doświadczenia – poprzez wypełnianie kontraktów, eksplorację, grabież i poszukiwanie skarbów. Im gorsza jest twoja reputacja, tym więcej masz możliwości.

Przed przystąpieniem do wspinaczki będziesz musiał zaopatrzyć się w racje żywnościowe i towary w pobliskich portach, a także dostosować swoją postać. Wraz ze wzrostem wstydu będziesz mógł tworzyć większe i silniejsze statki z wyjątkową rozgrywką.

Bitwy okrętowe wydają się być istotną częścią gry, a możliwość wchodzenia na pokład wrogich statków zapewnia jeszcze większe nagrody. Jednak morale załogi z czasem maleje, zwłaszcza przez porażkę, i zbuntują się, jeśli morale nie zostanie przywrócone (oczywiście poprzez jedzenie i picie).

Jest też element w stylu Souls z uporczywym trybem wieloosobowym online, piratami graczy, którzy mogą cię wzmocnić, oraz możliwością zbierania towarów utraconych w momencie porażki (chyba że inni gracze je ukradną).

Istnieje również rzemiosło, które jest bardzo dalekie od skór zwierzęcych i zbierania surowców.

Wciąż nie ma daty premiery Skull & Bones i nie jest jasne, dlaczego gra została tak opóźniona.

Jednak fale wyglądają pięknie.

Sprawdź typy dla siebie na reddit.

READ  65-calowy telewizor LG C1 4K OLED kosztuje w Amazon do 1197 USD dzięki tej ofercie w Czarny piątek