16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zatajanie przez Apple informacji przed Unią Europejską to „oszałamiające oświadczenie”

Zatajanie przez Apple informacji przed Unią Europejską to „oszałamiające oświadczenie”

Margrethe Vestager, wiceprzewodnicząca UE odpowiedzialna za regulacje dotyczące konkurencji, stwierdziła, że ​​decyzja o nieujawnianiu informacji Apple krajom UE jest „oszałamiającą otwartą deklaracją” zachowań antykonkurencyjnych.

Vestager przedstawiła swoje uwagi podczas przemówienia na konferencji zorganizowanej w celu omówienia nowych pomysłów na wzmocnienie Unii Europejskiej…

jabłko Powiedział w zeszłym tygodniu Wykluczy to kraje UE z wdrażania funkcji Apple Intelligence jesienią, podając jako powód zasady konkurencji.

Apple ostrzegł, że nie wprowadzi nowych, przełomowych funkcji sztucznej inteligencji iPhone’a w Europie, gdy zostaną one wprowadzone na rynek w innym miejscu w tym roku, obwiniając „niepewność” spowodowaną nowymi zasadami konkurencji w Brukseli. […]

Apple powiedział w piątek: „Ze względu na niepewność regulacyjną spowodowaną ustawą o rynkach cyfrowych nie wierzymy, że będziemy w stanie wdrożyć trzy z nich”. [new] Funkcje – iPhone Mirroring, udoskonalenia w zakresie udostępniania ekranu SharePlay i Apple Intelligence – dla naszych użytkowników w UE w tym roku.

Vestager Opisał to jako zdumiewające przyznanie się.

Bardzo interesujące wydaje mi się to, że mówią, że teraz wdrożymy sztuczną inteligencję tam, gdzie nie jesteśmy zobowiązani do umożliwiania konkurencji. Myślę, że to najbardziej niesamowity rodzaj otwartego oświadczenia, że ​​wiedzą na 100%, że to kolejny sposób na zakłócenie konkurencji, w której mają już silną pozycję.

Poniżej możesz zobaczyć odpowiednią sekcję (powinna automatycznie zaczynać się od tego cytatu, ale jeśli nie, to o 1:17:15).

Skontaktowaliśmy się z firmą Apple w celu uzyskania komentarza i będziemy aktualizować każdą odpowiedź.

przez EURAKTYW. zdjęcie: Forum Europy.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Kumulacja Mega Millions o wartości 1,13 miliarda dolarów ma jeden zwycięski los w New Jersey